Çelik Kanatlar ve Jandarma Mehteran Takımı Kırıkkale’de Gösteri Yaptı
Gündem 71 Editörü • 26 Ekim 2022 18:47
Çelik Kanatlar ve Jandarma Mehteran Takımı Kırıkkale’de Gösteri Yaptı

Jandarma Genel Komutanlığına bağlı Çelik Kanatlar, Mehteran Takımı ve Atlı Birliği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Kırıkkale’de gösteri yaptı.

Hemşehrimiz Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin paşanın himayelerinde T.C. İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Kırıkkale’lilere eşsiz güzel bir gün yaşattılar.

Kırıkkale Belediyesi önünden Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Garnizon Komutanı Tuğg. Mehmet Ali Durmuş, Jandarma Alay Komutanı J.Kd.Alb. Barış Cücen il protokolü ve çok sayıda vatandaşın ve gençlerin katılımı ile Jandarma Asayiş Komando Birliği, Mehteran Gösteri Ekibi ve Atlı Birliği yürüyüşü ile başlayan Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 99. yıl etkinlikleri; “Dosta güven, düşmana korku salan” Jandarma Havacılık Başkanlığı Çelik Kanatlar gösteri ekibinin Kırıkkale semalarında süzülmesi ile devam etti.

Jandarma Mehteran Takımı’nın çeşitli marşları seslendirdiği programda, Çelik Kanatlar helikopterle uçuş gerçekleştirdi. Helikopterle gerçekleştirilen gösterinin beğeni topladığı etkinlikte, vatandaşlar özellikle komando ekiplerine ilgi gösterdi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!