Cemal Enginyurt Kırıkkale’de Vatandaşlara Seslendi; CHP’ye Oy İstedi
Gündem 71 Editörü • 23 Nisan 2023 22:27
Cemal Enginyurt Kırıkkale’de Vatandaşlara Seslendi; CHP’ye Oy İstedi

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Kırıkkale’de Millet İttifakı seçim bürosu önünde vatandaşlara seslendi.

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Kırıkkale’ye gelerek Millet İttifakı seçim bürosu önünde CHP’ye oy isteyerek vatandaşlara seslendi

Enginyurt konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

Sandıklara muhakkak gidelim sabaha kadar sandıkları terk etmeyin tehdit ediyorlar, korkutmaya çalışıyorlar, kurşun atıyorlar hele Tayyip Erdoğan diye bir adam var her gün çıkıyor not aldık diyor. 15 Mayıs’tan sonra soracağız diyor not aldık diyor Recep Tayyip Erdoğan sen bütün notları al biz Allah’a iman edercesine söz verdik saraylarda yaşayan yezidi olmaktansa kerbela çöllerinde şehit Hüseyin olacağız, senide biz not aldık Recep Tayyip Erdoğan. Recep Tayyip Erdoğan kadınlarımıza sürtük dedin not aldık. Recep Tayyip Erdoğan el mi yaman bey mi yaman 14 Mayıs’ta bay bay Erdoğan diyeceğiz. Onun için gençlerimize diyorum birleşe birleşe kazanalım direne direne kazanalım. Allah zaferi nasip etsin diyor hepinizi Allaha emanet ediyorum. Ahmet kardeşimizi ve arkadaşlarını da sizlere emanet ediyorum sağ olun var olun.

gundem71com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!