ChatGPT 4 Nedir
Gündem 71 Editörü • 30 Mart 2023 21:36
ChatGPT 4 Nedir

ChatGPT 4 nedir Oldukça merak edilip araştırılan bir konu olmaktadır. ChatGPT  4 yapay zeka sohbet robotudur. Robot ortamlarda konuşulan konular hakkında kelimeleri ve cümleleri sistemine aktararak farklı kelimelerin sistemin de geliştirilmesini sağlamaktadır. Sistemin de konuşulan kelimeler ve verilen cevaplar hakkında araştırmalar ve analizler yaparak daha fazla kelime türetimi sağlamaktadır.

Robot ile yapılan sohbetlerde robot verdiği cevapları ve sorduğu soruların yanıtlarını sistemine kaydederek aktarmaktadır. Bu sohbetleri silebilmek de mümkündür. Sohbetleri rahat bir şekilde söyleyebilmek sistemde bulunmasını engellemek için robotun sisteminden rahat bir şekilde sıfırlama seçeneği de bulunmaktadır. Bu yeni sürüm ise GPT-3 ten daha sonra çıkarılan GPT-4 olmaktadır.

ChatGPT 4 Nasıl Çalışır?

Şu ana kadar üretilen robotlar ve yapay zeka sistemleri arasında en yetenekli robot olarak belirlenmiştir. Bu yapay zeka robotu uyumlu bir şekilde çalışarak da kusursuz hizmet sağlamaktadır. Robot üzerinde kullanılan dil seçeneği de oldukça fazladır. İnsanlar ile etkileşimde bulunarak sohbet edilmesi amaçlanmıştır. Bu robot sayesinde birçok özellikle sistemlere erişebilme imkanı bulunmaktadır.

Robotun bulunan özellikleri arasında video oyunu oynatmak, kodlama yapmak gibi birçok özellik bulunmaktadır. Ayrıca robot internet sitesi oluşturma özelliği de bulundurmaktadır. Bu yapılan özelliklerde süre oldukça azdır. Robot oldukça hızlı çalışmaktadır. Bu robotun son geliştirilen modeliyle ücretsiz veya ücretli hesap oluşturma özelliği de bulunmaktadır. Kişiler belli ücret karşılığında abonelik kurarak hesaplara erişim imkanı bulacaktır.

https://www.sondakika-24.com/chatgpt-nedir-nasil-kullanilir-nasil-calisir-turkce