CHP Nefesler Tutuldu: Ahmet Önal Aday Mı Olacak?
Gündem 71 Editörü • 25 Ocak 2024 19:28
CHP Nefesler Tutuldu: Ahmet Önal Aday Mı Olacak?

CHP’de yarın gerçekleştirilmesi beklenen Parti Meclisi toplantısı öncesinde çok hareketli. CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal’ın belediye başkanlığına adaylığı Ankara’da konuşuluyor.

İşte detaylar…

CHP bugünlerde oldukça hareketli günler yaşıyor. Kulislere bomba gibi düşen haber ise CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal’ın belediye başkanlığına adaylığıyla ilgili.

89779 CHP Nefesler Tutuldu: Ahmet Önal Aday Mı Olacak?

CHP’de gözler cumartesi gününün ilk saatlerine kadar sürmesi beklenen PM’ye çevrilirken, kritik saatlerde partinin ana gündemlerinden biri de Kırıkkale olacak.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi için kalan adayları belirlemek üzere en uzun toplantı için geri sayım başladı.

Bugüne kadar toplam 622 seçim çevresinde adaylarını açıklayan CHP’de düğüm saat yarın 13.00’da toplanacak Merkez Yönetim Kurulu (MYK), saat 18.00’da ise Parti Meclisi (PM) toplantılarının ardından çözülecek.

CHP’de Kırıkkale adaylığı konusunda kulisler de oldukça hareketli… Parti için kaynaklardan edinilen son bilgilere göre Kırıkkale Belediye Başkanlığı adaylığı için mevcut CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal’ın isminin gösterileceği yüksek sesle dile getiriliyor.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!