Coolermed: En İyi Medikal Soğutma Ekipmanları
Gündem 71 Editörü • 16 Aralık 2022 17:15
Coolermed: En İyi Medikal Soğutma Ekipmanları

Coolermed, medikal sektör için güvenilir, yenilikçi ve teknolojik çözümler sunan bir soğutma ekipmanları markasıdır. Medikal sektörden bağımsız olarak; otomotiv, beyaz eşya, inşaat ve makine gibi sektörlerde faaliyet gösteren Coolermed, sağlık sektörü için de yenilikçi çözümlere imza atıyor. 

Aşı, kan ve ilaç saklama dolabı, liyofilizatörler, dış mekan soğutucuları, derin dondurucular, ultra derin dondurucular gibi soğutma ekipmanlarını sağlık sektörüyle buluşturan Coolermed, yüksek düzeyde güvenirlik ve kalite vadediyor. 

Coolermed medikal soğutma ekipmanları, son teknolojik özelliklere donatılmıştır. Sağlık sektörünün farklı alanlarında hassas ürünlerin muhafaza edilmesi amacıyla kullanım için geliştirilmiştir. Ekonomik özellikleriyle, maksimum düzeyde enerji tasarrufu sağlar ve üst düzey verimlilik vadeder. 

Yüksek Standartta Güvenirlik ve Uzun Ömürlü Kullanım 

Coolermed medikal soğutma ekipmanlar, yüksek standartta güvenirlik ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. Üst düzey güvenirlikle tasarlanan medikal soğutucular, Coolermed güvencesiyle sağlık kuruluşlarında yer alıyor. 

Eczaneler, test merkezleri, laboratuvarlar, klinikler, hastaneler ve sağlık merkezleri başta olmak üzere Coolermed tarafından geliştirilmiş medikal soğutma çözümlerinin sağlık sektörünün her alanında güvenle ve uzun ömürle kullanılması mümkün. 

Dünya standartlarında yeterliliğe sahip olan Coolermed medikal soğutma ekipmanları, sağlık sektöründe kullanılan hassas ürünler için de özel olarak kategorize edilmiştir. Farklı kullanım alanlarında konforlu ve verimli bir kullanım vadeden bu cihazlar, farklı ebatlardadır. 

Hacim ve boyut açısından farklı modellere ev sahipliği yapan aşı, kan ve ilaç saklama dolapları, her bir ürün için özel olarak kategorize edilmiştir. Üst düzey verimliliğe sahip olan saklama dolapları, hassas ürünlerin uygun sıcaklıkta güvenle muhafaza edilmesini sağlar. 

Sağlık Sektörüne Özel Medikal Soğutucular 

coolermed.com, sağlık sektörünün ihtiyaçlarına sahip olduğu Ar-Ge merkeziyle yenilikçi ve modern çözümlerle cevap veriyor. Kan, aşı ve ilaç gibi hassas ürünlerin muhafaza edilmesine yönelik medikal dolapların yanı sıra Coolermed ürün gamı içerisinde liyofilizatörler de yer alıyor. 

Kurutma ve soğutma uygulamalarını aynı anda yapabilen liyofilizatörler, sıcaklık açısından hassas ürünlerin güvenle muhafaza edilmesini sağlıyor. Aynı zamanda bu ürünlerin raf ömürlerini uzatan Coolermed liyofilizatörler, uzun süreli ve verimli bir kullanım için oldukça ideal.