Coolermed Liyofilizatörler ile Tıbbi Ürünleri Bozulmadan Muhafaza Edin
Gündem 71 Editörü • 11 Mayıs 2022 01:06
Coolermed Liyofilizatörler ile Tıbbi Ürünleri Bozulmadan Muhafaza Edin

Dondurarak kurutma olarak da bilinen liyofilizatörler, tıbbi ürünlerin bozulmadan muhafazasını sağlar. Bu nedenle tıbbi ürünler için oldukça önemli olan bu cihazlar, Coolermed tarafından titizlikle üretilmektedir. Farkı hacimlere sahip olan ürünlerin her biri, yenilikçi ve teknolojik özellikleri sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir.

Liyofilizasyon tekniği, liyofilizatörlerin temel çalışma prensipleridir ve yenilikçi bir yöntem olarak bilinir. Ürünlerin içerisinde bulunan su, ilk etapta dondurulur ardından süblimasyon yöntemi ile su, ilgili üründen uzaklaştırılır. Özellikle son dönemlerde ilgileri üzerine çeken bu teknik, maddenin katı halden gaza direkt geçişini esas alır. Coolermed liyofilizatörler de belirtilen prensiple çalışmakta ve tıbbi ürünlerin uygun sıcaklık koşullarında muhafazasını sağlamaktadır.

Yenilikçi Özelliklerle Donatılmış Ürünler Sizlerle

Coolermed, birbirinden özel seçeneklerle farklı liyofilizatörler modellerini sunmaktadır. Farklı hacimler sahip olan ürünler, birçok özelliği de bünyesinde barındırır. Dayanıklı malzemelerden üretildiği için dış darbelere karşı kendisini efektif şekilde korur. Raf (tepsi) adedi farklı olmakla birlikte en az hacimli liyofilizatör 280 litredir.

Liyofilizatörler, sahip oldukları özellikler sayesinde genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen avantajları bünyesinde barındırır:

  • İlaçların stabilitesini korumalarını sağlar. Bunun yanı sıra ilaçların etkinlikleri de korunmaktadır.
  • Düşük nem oranı, kimyasal değişiklikleri önler.
  • Tıbbi ürünlerin uygun ve kolay saklanmasına destek olur.
  • Hava ile oksidasyonu engelleyen formuyla güvenli bir kullanım sunar.
  • Ürün zararını minimum düzeye indirir.

Her bir özelliği ve avantajı ile liyofilizatörler, son zamanların en sık kullanılan cihazları içerisinde yer almaktadır.

Çok Özel Fiyatlara Teknolojik ve Ergonomik Tasarımlarıyla Dikkatleri Üzerine Çeken Ürünlere Sahip Olun

Coolermed titiz bir üretim süreci sonrasında yenilikçi, teknolojik ve ergonomik tasarıma sahip liyofilizatörleri müşterilerine sunmaktadır. Çok özel fiyatlarla sizlerle buluşan ürünlerin her biri, geniş hacimleri ve teknolojik özellikleriyle kolay bir kullanım vadetmektedir. Özellikle sağlık kurumlarında tercih edilen bu ürünler, tıbbi ürünlerin zararını minimuma indirir. Bu nedenle sıklıkla kullanıldığını ifade etmek olanaklıdır.Sizler de Coolermed ayrıcalığıyla üretilen liyofilizatörler, ultra derin dondurucu dolap gibi farklı medikal soğutucuları kullanabilir, tıbbi ürünlerin uygun koşullarda ve sorunsuzca saklanmasına destek olabilirsiniz. Medikal ürünlerin muhafazası ve ilaç dolabı ürünlerinde Coolermed, yenilikçi ürünleriyle müşterilerinin yanında yer almaktadır.