Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Kırıkkale’yi Ziyaret Etti
Gündem 71 Editörü • 5 Aralık 2019 22:46
Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Kırıkkale’yi Ziyaret Etti

Bir dizi ziyaret ve programa katılmak için ilimize gelen Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran Kırıkkale’yi ziyaret etti.

İlk olarak Kırıkkale Valiliği’ni ziyaret eden Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, Valiliğe gelişi esnasında Vali Sezer tarafından karşılandı. Bakan Yardımcısı Kıran, daha sonra ziyaret anısına Valilik Şeref Defterini imzaladı.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Sezer, Bakan Yardımcısı Kıran’ı Kırıkkale’de ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu bildirdi. Kırıkkale Üniversitesi’nin düzenlediği konferansa katılmak ve bir dizi ziyarette bulunmak üzere Kırıkkale’ye geldiğini belirten Bakan Yardımcısı Kıran ise, Kırıkkale’de bulunmaktan duyduğu mutluluğu iletti.

Valilik ziyaretinin ardından Vali Yunus Sezer, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve MKE Kurumu Genel Müdürü Yasin Akdere ile Silah Fabrikası’nda incelemelerde bulunarak fabrika içerisinde bulunan müzeyi gezen Bakan Yardımcısı Kıran, yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra Kırıkkale Üniversitesince düzenlenen “Masada ve Sahada Güçlü Türkiye “ konulu Konferansa konuşmacı olarak katılan Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Konferansın ardından Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı makamında ziyaret etti.

disisleri-bakan-yardimcisi-kirikkale-ziyaret-2 Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Kırıkkale'yi Ziyaret Etti disisleri-bakan-yardimcisi-kirikkale-ziyaret-3 Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Kırıkkale'yi Ziyaret Etti disisleri-bakan-yardimcisi-kirikkale-ziyaret-4 Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Kırıkkale'yi Ziyaret Etti disisleri-bakan-yardimcisi-kirikkale-ziyaret-5 Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Kırıkkale'yi Ziyaret Etti disisleri-bakan-yardimcisi-kirikkale-ziyaret-6 Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Kırıkkale'yi Ziyaret Etti disisleri-bakan-yardimcisi-kirikkale-ziyaret-7 Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Kırıkkale'yi Ziyaret Etti

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!