Doğalgazlı Jeneratör
Gündem 71 Editörü • 25 Mayıs 2023 00:01
Doğalgazlı Jeneratör
Kırıkkale Haber

Elektrik ihtiyacının karşılanamadığı durumlarda kullanılan jeneratörler günlük iş akışını rahatlatan, kolaylaştıran dahası garantiye alan cihazlardır. Jeneratörlerin her biri farklı güç aralığında olmakla beraber çeşit olarak da birbirilerinden ayrılmaktadır. Bugün günümüzde en sık kullanılan jeneratör çeşitlerinden bir tanesi doğalgazlı jeneratörlerdir. Doğalgazlı jeneratörlerimizi 158 kVA-428 kVA aralığında 5 farklı ürün olmak üzere sizlere sunmaktayız.

Doğalgazlı Jeneratör Özellikleri

Sizlere sunmuş olduğumuz farklı güç aralıklarındaki doğalgaz jeneratörlerimiz diğer jeneratörlerin tüm özelliklerini bünyesinde toplamaktadır. Ancak doğalgazlı jeneratörün birtakım artılarından bahsetmek gerekiyor. Öncelikle doğalgazla çalışan jeneratörler dizem motora oranla çok daha az enerji harcıyor. Ayrıca doğalgazlı jeneratörlere özel üretilmiş olan yağlar, bakım maliyetlerini de minimize etmeye olanak tanıyor. Ayrıca dışarıya salınan zararlı gazları barındırmaması ve çevreye minimumda zarar vermesi de yine doğalgazlı jeneratörlerin faydaları arasında sıralanabilir.

Doğalgazlı jeneratörün yaşam boyu değerine baktığımızda diğer yakıtlara oranla çok daha düşük olduğu görülebilir. Ayrıca doğalgazlı jeneratörlerin sessiz çalışması da ayrıca bir artı olarak eklenebilir. Doğalgazlı jeneratörlerde ekstra bir yakıt deposuna da ihtiyaç kalmıyor. Hafif, kullanışlı bir jeneratör olarak ihtiyacınıza göre doğalgazlı jeneratörü tercih edebilirsiniz. Doğalgazlı jeneratörleri havalimanı, endüstri tesisleri, AVM’ler, otel ya da villa gibi pek çok alanda kullanmanız mümkündür. Doğalgazlı jeneratör hakkında daha fazla bilgi almak https://www.teksan.com/tr/dogalgazli-jenerator/ adresini ziyaret edebilir ve fiyatları öğrenmek için bizleri günün her saati irtibat numaralarımızdan arayabilir, ihtiyacınıza uygun bir jeneratör siparişi verebilirsiniz.