Durex Cinsel Sağlık Ürünleri
Gündem 71 Editörü • 23 Şubat 2022 21:30
Durex Cinsel Sağlık Ürünleri

Cinsel sağlık ürünleri alanında hizmet veren Durex markası, 1929 yılında London Rubber Company tarafından İngiltere’de kurulmuştur.

85 yıldır başarıyla cinsel sağlık ürünlerinde adını duyuran Durex 1950 yılında ilk kayganlaştırıcı prezervatif, 1960 yılında ilk anatomik prezervatif üreterek 1990 yılında ilk kez küresel kalite belgesi almıştır.

Başarısını belgeleyen Durex, geliştirdiği yeni ürünlerle güvenli cinsel ilişkiyi desteklemiştir.

Düzenlediği birçok uluslararası konferanslarda yaptığı prezervatif bağışlarıyla gelişmemiş üçüncü dünya ülkelerindeki AIDS salgınının önüne geçilmesinde kullanılmaktadır.

Ayrıca, Durex markası prezervatif dışında masaj jelleri, jel kayganlaştırıcılar ve play vibrations gibi cinsel oyuncaklar da üretmektedir.

Durex Prezervatif 

Prezervatif markalarının önde gelen isimlerinden olan Durex, klasik ve ekstra güvenli prezervatiflerin yanısıra geliştirdiği ultra ince, tırtıklı ve çıkıntı modelleri de üretmektedir.

Bu kapsamda; Durex ürettiği son prezervatif ürünleriyle cinsel ilişki sırasında daha farklı hazların yaşanmasını sağlamaktadır.

Birçok çift tarafından renkli ve güvenli bir cinsel ilişki deneyimi için Durex prezervatifleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Eczane, birçok süpermarket zincirlerinde, online eczane ve kozmetik sitelerinden Durex ürünlerini alabilirsiniz.

Sizler de https://www.kozmela.com/durex adresinden ulaşabilirsiniz.