Düşler Vadisi Riva’nın Yerden Isıtma Sistemleri Hak Enerji’ye Emanet
Gündem 71 Editörü • 11 Ocak 2023 23:07
Düşler Vadisi Riva’nın Yerden Isıtma Sistemleri Hak Enerji’ye Emanet

İstanbul, yeni yaşam alanları oluşturabilmek için geliştirilen projelerde hem inşaat açısından hem de kalite açısından dünya ile yarışıyor. Bu nedenle İstanbul’un her noktasında yükselen projeler insanlar için daha yeni ve daha güçlü özellikler ile donatılarak, konforlu yaşam alanları sunuyor. Düşler Vadisi Riva’da bu projeler arasında yer alıyor. Düşler Vadisi Riva projesine yüksek konfor sunacak yerden ısıtma sistemlerinin mühendislik hizmetleri Hak Enerji’ye emanet edildi. Projede, dünyanın saygın markaları arasında bulunan Rehau ve Danfoss gibi markaların sistemleri kullanıldı.

Projede kullanılan sulu yerden ısıtma sistemleri, doğalgaz gibi bir ısıtma kaynağının kullanılması sayesinde kalorifer tesisatından çok daha sağlıklı ve ekonomik bir ısıtma sağlıyor. Rehau ve Danfoss markalarının kalite ve güvencesi ile seçilen yerden ısıtma sistemleri, uzun yıllar konforlu yaşam alanları sunacak.

İstanbul’un Karadeniz kıyılarına ulaşan bir Anadolu semti olan Riva, Beykoz ilçesinin en değerli bölgeleri arasında yer alıyor.

Detaylı bilgi için  www.hakenerji.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.