Easycep ile Kolayca Telefon Sat-Al
Gündem 71 Editörü • 12 Şubat 2021 11:38
Easycep ile Kolayca Telefon Sat-Al

Bir telefonu satma girişiminde bulunuyorsak aslında yeni bir telefonu ya almışızdır ya da almak istemekteyizdir. Hem elimizdeki fazlalıktan kurtulmak hem de nihayetinde buradan gelecek kazancın yeni alacağımız telefon için maddi bir destek olması açısından ederinden azına satma korkusu taşırız. 

Easycep ise bizlere hem telefon alırken hem de satarken bunun güvencesini vermektedir. İkinci el telefon almak istiyor fakat güvenli bir portal bulamadıysanız easycep.com, İçişleri Bakanlığının yenilenmiş cihaz satış prosedürlerine göre satış yapmaktadır. İkinci el iphone, Samsung gibi birçok marka için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Easycep’ten Telefon Satmak

Ederinden daha azına satma korkusu duyanların fiyat alma gibi bir seçenekleri de var. Ayrıca sitede hem alma hem de satma işlemlerinin gerçekleşmesi sebebiyle satacağınız telefonunun ne kadara satıldığına da bakabilir ve bir fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Belki de müşterinin zihnini karıştıran en temel sorun güvencedir. İnternet üzerinden telefonunu satarken sonrasında parasının alınıp alınamayacağına dair bir korku duyar. Ancak Easycep’teki gerek fiyat alma gerekse kargo süreçleri satıcıyı ve onun telefonunu ön plana alan güvenli bir sistem olma özelliği taşımaktadır.

Telefon satışı sırasında bilgileriniz istenir. Bu olması gerekendir. Kurumsal bir telefon alım ve satım firmasının kimden alıp kime verdiğini belgelemesi şarttır. Ancak burada da korkmanıza gerek yoktur çünkü verdiğiniz bilgiler de güvence altındadır ve üçüncü bir şahıs ile paylaşılması söz konusu dahi olmamaktadır. Buna telefonunuzun içindeki bilgiler, belgeler, dosyalar vb. de dahildir. Sahip oldukları özel bir yazılım ile bilgiler tamamen silinir ve bu işlem kalıcı olarak yapılır.

·         Sitedeki kategoriler kısmından telefon sat a tıklayınız

·         Buradan telefonunuz için 1 dakika içinde fiyat alabilirsiniz

·         Ardından bu fiyat aklınıza yattıysa anlaşmalı firmalar ile ücretsiz olarak kargolayabilir ve isterseniz nakit bir ödeme alırken isterseniz de Easycep.com ve hepsiburada.com sitelerinde geçerli olan bir hediye çeki alabilirsiniz.

Easycep’ten Telefon Almak

Satımı kadar alımı da müşterileri tedirgin etmektedir. Ancak bu süreç de satımı kadar güvence içerisinde yapılmaktadır. https://easycep.com sitesi üzerinden istediğiniz telefonu seçebileceğiniz bir sistem ve oldukça fazla telefon çeşidi ile sizlere sunulmaktadır.

Telefonlar ilk önce modellerine göre ayrılmakta ve ardından bir fiyat aralığınız var ise bunu belirleyebileceğiniz bir sistem vardır. Ayrıca kozmetik durumuna göre, hafızasına ve pil sağlığına da bakılarak renk dahi belirleyebileceğiniz bir sistem sunmaktadır.

Fiyatlar uygunluğu ile de dikkat çekmektedir ve sık sık yapılan indirimleri de takip ederek istediğiniz telefona oldukça kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz.