Elite Çelik Kapı – Monoblok Kilit Sistemleri
Gündem 71 Editörü • 26 Nisan 2023 23:50
Elite Çelik Kapı – Monoblok Kilit Sistemleri

Yaşadığımız toplumda ne yazık ki suç oranları giderek artmaktadır. Bunu gören insanların büyük bir çoğunluğu yaşamakta olduğu ortamın güvenlik önlemlerini ellerinden geldiğince arttırmaktadır. Bunu yaparken dış dünyanın tehlikeleri ile ilk çarpışmayı yaşayacak olan kapılardan başlamaktadır. Günümüzde ne yazık ki birçok evde hâlen güvenlik bariyerli çelik kapı yerine sıradan tahta kapılar kullanılmaktadır. Bu da istenmeyen misafirlerin eve girmelerini veya dışarıdan gelebilecek çok daha farklı tehlikeleri adeta eve davet etmektedir. Bundan dolayı kesinlikle ama kesinlikle sıradan kapıları Elite Çelik Kapı tarafından üretilmiş olan çelik kapı modelleri ile değiştirmeniz tavsiye edilmektedir.

Firmamızı önerirken içimiz gerçekten de çok rahat. Üretmekte olduğumuz ürünlerin tamamında yüksek güvenlikli monoblok, kancalı ve 14’lü kilit sistemleri bulunmaktadır. Bu sayede kapıyı sizin dışınızda kimse açamaz. Ürünlerimizin sağlamakta olduğu güvenlik önlemleri yalnızca bu değil tabii ki. Bunun dışında üretim malzemesi son derece kaliteli ve güvenilir olan Galvaniz çelik malzemesidir. Ayrıca yüksek güvenlikli kilit sistemleri tıpkı kilit sistemi kadar güvenli bir koruyucu çelik sistem tarafından korunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra bütün kapılarımızda yalıtım malzemeleri bulunmaktadır. Başta ses olmak üzere yangın ve ısı gibi etmenler de kapınızı aşamaz. Yani son derece güvenli, huzurlu ve konforlu bir alanda barınırsınız.

Elite Çelik Kapı Tarafından Üretilen Kapılar Güvenli Mi?

Yukarıdaki başlık altında yer alan açıklamada bütün kapılarımızın minimum gereken güvenliğin üstünde olduğunu anlatmaya çalıştık. Elite Çelik Kapı firmamız tarafından üretilen ürünlerin bazıları çok daha fazla güvenlik önlemine sahiptir. Kapılarımızda bulunan gizli çelik emniyet mandalı bu özelliklerden bir tanesidir. Buna ek olarak kapılarımız 95 mm genişliğinde kanat kalınlığı barındırmaktadır. Bu da ne kadar güvenli olduğunu kanıtlayan bir başka özelliktir. Ayrıca güvenlik bariyer sistemimiz özel patentlidir. Elit Çelik Kapı firması siz değerli müşterilerimizin güvenliği için üzerine düşen her şeyi yapmaktadır. Sizler de bizleri tercih ederek mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi ayırabilirsiniz. Sitemizde bulunan ‘bizi arayın’ butonu sayesinde bizlere ulaşarak çelik kapı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.