Elmacık Dolgusu
Gündem 71 Editörü • 25 Ağustos 2022 21:06
Elmacık Dolgusu

Elmacık kemiği dolgusu, elmacık kemiklerinin daha belirgin görünmesini sağlayan dermal dolgu maddesi enjeksiyonunu ifade eder. Dolgu, tamamen çözülmeden önce altı ay ile bir yıl arasında herhangi bir yerde kalacaktır. Dolguyu cildinize enjekte etmek için bir iğne kullanılacaktır. Burada işlemin başarısı uygun koşullar altında uygulanıp uygulanmadığına göre değişiklik göstermektedir.

Elmacık dolgusu, elmacık kemiklerinizin hacmini artırmak için enjekte edilebilir dolgu kullanan kozmetik bir işlemdir. Bu tedavi aynı zamanda çukur yanakları ve çökük yanakları tedavi etmek için de kullanılabilir. Elmacık kemiği dolgusu, burnunuzun şeklini ve boyutunu iyileştirmek için implant veya greft kullanımını içeren yanak büyütme veya rinoplasti ile aynı şey değildir.

Elmacık kemiği dolgusu, yanakların oyuk görünümünü iyileştirmek için yapılan kozmetik bir işlemdir. Yaşlanmanın etkilerini azaltmak ve kırışıklıkları doldurmak için de yapılabilir. Elmacık kemiği dolgusu nispeten basit ve basittir, sadece lokal anestezi ve bir veya iki kesi gerektirir. Cerrah, dolguyu cildinizin altındaki bir cebe enjekte edecektir. Daha fazla bilgi için https://www.dryusuftopal.com/elmacik-kemigi-dolgusu/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.