Eltilerin Savaşı Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak?
Gündem 71 Editörü • 24 Ekim 2020 08:34
Eltilerin Savaşı Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak?

Komedi filmi sevenler, Eltilerin Savaşı ile gülmeye doyacak. Peki Eltilerin Savaşı Netflix’te ne zaman yayına girecek?

Daha önce Deliha 1, Deliha 2 ve Görümce gibi filmlerle seyircinin seyircinin karşısına çıkan Güpze Özay’ın yeni filmi hakkında bilgiler araştırılıyor.

ELTİLERİN SAVAŞI KONUSU

Eltilerin Savaşı, iki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor. Gizem ve Sultan elti olan iki genç kadındır. İkili arasında yaşanan ufak atışmalar bir süre sonra yerini tatlı bir rekabete bırakır. Birbirlerinin yaptıklarından geri kalmayan eltiler, kendilerini eğlenceli bir savaşın içinde bulur. Kardeş olan Selim ve Fatih de bir süre sonra eşleri arasında yaşanan bu rekabet rüzgarına kapılır. Sosyal medyaya düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan’ın evlilik hayatlarına odaklanılan filmde, iki eltinin yarış içindeyken Selim ve Fatih’i nasıl etkiledikleri de gözler önüne seriliyor.

ELTİLERİN SAVAŞI OYUNCULARI

Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay’ın oturduğu filmin senaryosunu, başrolde de yer alan Gupse Özay kaleme alıyor. Filmin kadrosunda Özay’a, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu eşlik ediyor.

ELTİLERİN SAVAŞI FRAGMAN

Filmin ne zaman yayınlanacağına dair henüz bir açıklama gelmedi. Film eklendiği gibi sizlere buradan duyurusunu yapacağız.