En Uygun Fiyatlarla Filo Araç Kiralama Seçenekleri Carvento’da
Gündem 71 Editörü • 19 Kasım 2022 21:27
En Uygun Fiyatlarla Filo Araç Kiralama Seçenekleri Carvento’da

Genellikle birkaç saat/gün (kısa) ve birkaç hafta/ay (uzun) arasında değişen süreler için ihtiyaçları dahilinde kişiler ya da firmalar araç kiralama yoluna başvurmaktadır. Piyasada bu sektörde müşterilerine çeşitli araç kiralama imkanları sunan birçok firma bulunmaktadır. Kendilerinin belirlediği fiyatlandırma ve kiralama seçeneklerine sahip olan bu firmalar, yaptıkları anlaşmalarla filolarındaki otomobillerini belirli dönemlerde müşterilerine kiralamaktadır.

Havaalanlarından çeşitli turizm bölgelerine ve kentlerin en yoğun noktalarına kadar birçok yerde bulunan araç kiralama ofisleri, müşterilerine un doğru hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Bu bölgelerin yanı sıra hayat standartları içerisine internetin adapte olmasıyla birlikte birçok şirket gibi araç kiralama firmaları da anlaşmalarını internet siteleri üzerinden yapabilmektedir. Filolarında yer alan araçları çeşitli sitelerde ya da kendilerine ait internet ortamında sergileyen firmalar, bu amaçla daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedeflemektedir.

Araç kiralamak isteyen kişi ya da firmalar, seçeneklerin çoğalmasıyla birlikte en doğru tercihi araştırmak adına çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Bu yöntemler arasında da en çok tercih edileni şüphesiz internet üzerinden yapılan araştırmasıdır. Bu platform üzerinden kolaylıkla en uygun seçenekleri bulabilen kullanıcılar, özellikle Carvento.com’da yer alan seçenekler karşısında hesaplı fiyatlandırmalardan etkilenmektedir. Kısa süreli ya da uzun dönemli kiralamada en uygun fiyatlandırma seçeneklerini sunan Carvento, kişisel ihtiyaca yönelik hizmetin yanı sıra şirketlerin işlerini yürütmesi için zaruri olan filo araçlarını da temin edebilmektedir.

Carvento Filo Kiralama Hizmetinin Olanakları

Filosuna daha fazla araç eklemek isteyen firmalar, satın alma yöntemine başvurmak yerine dönemsel olarak araç kiralama seçeneklerini değerlendirmektedir. Bu maksatla;

·        Araç tescil ücreti,

·        Trafik müşavirliği ücreti,

·        Vekalet ücreti,

·        Motorlu taşıtlar vergisi ücreti,

·        Kasko,

·        Bakım masrafları,

·        Yazlık ve kışlık lastik ücreti ödenmemektedir.

Bu seçeneklerin cazibesinden yararlanmak isteyen firmalar, aynı zamanda kiralama masrafının faturasının tamamını şirket gideri olarak kullanabilmektedir.

Araç satın almak beraberinde oldukça büyük masraflar getirmektedir. Firmalar için daha büyük bir yük olarak görülen satın alma sadece tek bir araçla sınırlanmamaktadır. Bir filo kurması gereken firmalar, birden fazla araç satın alımı yaptıklarında ilgilenmeleri gereken diğer kaynaklara daha az yatırım ayırmakla yüzleşmek zorundadır. Bunun yaşanmaması adına kiralama çözümlerine başvuran firmalar, diğer kaynaklarına daha fazla yatırım olanağı ayırarakfilo kiralamanın uygun olanaklarından faydalanmaktadır. Kurdukları kiralık araç filosunda sadece kiralama ve yakıt masrafını üstlenen firmalar, bu sayede ekonomik açıdan satın alıma göre maliyet açısından oldukça fazla kar elde edebilmektedir.

İstanbul Filo kiralama imkanlarının beraberinde getirdiği ekonomik koşullar, birçok kiralama şirketinin sunduğu avantajlara göre farklılık göstermektedir. Bu firmalar arasında en uygun kiralama seçeneklerini sunan Carvento, yaptığı anlaşmaların ekonomik açıdan uygun olmasının yanı sıra sunduğu müşteri hizmetiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Carvento, bakımı eksiksiz yapılmış araçlarını müşterilerine sunmaktadır. Aynı zamanda en yeni araçlara filosunda yer veren Carvento, teknolojinin sunduğu imkanları içeren otomobillerle dikkat çekmektedir. Tüm bu olanaklarıyla piyasadaki en uygun kiralama seçeneklerini sunan Carvento, firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Neden Filo Kiralamak İçin Carvento Seçilmelidir?

Araç kiralamak için piyasada birçok firma yer almaktadır. Müşterilerine birçok araç sunan firmalar arasında müşterilerine gösterdiği önem ve gerek kiralama öncesi gerekse sonrası verdiği hizmetlerle Carvento ön plana çıkmaktadır. Şirketindeki filoya kiralık araç katmak isteyenler, sadece araç hizmeti almanın yanı sıra Carvento’dan birçok bakım hizmeti alabilmektedir.

Türkiye’nin her bölgesinde bulunan 360 servis noktası olanağıyla bu alanda hizmet veren Carvento, ortaya çıkabilecek herhangi bir arızada destek sağlamaktadır. Bunun yanı sıra 7/24 hizmet veren asistance ile yaşanabilecek aksaklıklar memnuniyetle Carvento tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Sağladığı hizmetlerle dikkat çeken Carvento, aynı zamanda lastik bakımında da yardımcı olmaktadır. Zamanla kullanım ömrü biten ya da çeşitli sorunlar sebebiyle değiştirilmesi gereken lastikler, Carvento’nun sunduğu hizmetlerle kolaylıkla yenilenebilmektedir. Tüm bu olanaklar ve daha fazlasıyla hizmet vermeyi bekleyen Carvento’ya, Carvento.com’dan ya da 0850 888 89 98 numaralı Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilmektedir