Engin Pehlivanlı, AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı Görevini Devraldı
Gündem 71 Editörü • 7 Temmuz 2023 18:38
Engin Pehlivanlı, AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı Görevini Devraldı

AK Parti İl Başkanlığına atanan Engin Pehlivanlı, görevini yaklaşık iki aydır İl Başkanlığını vekaleten yürüten Bahadır Kılıç’tan devir aldı.

14 ve 28 Mayıs seçimlerinde AK Parti Milletvekili olan Mustafa Kaplan’dan boşalan AK Parti İl Başkanlığı görevini iki aydır vekaleten yürüten Bahadır Kılıç, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kırıkkale İl Başkanlığı görevine atanan Engin Pehlivanlı’ya devir etti. İl Başkanlığında düzenlenen devir teslim törenine ilçe belediye başkanlarının yanı sıra parti yöneticileri ve partililer katıldı.

Parti binasında yapılan devir teslim teslim töreninde geleceğe dair mesajlar veren Pehlivanlı “Sorumluluğumun farkındayım. Kendime ve arkadaşlarıma güveniyorum. Kimseyi dışlamayacağız, ötekileştirmeyeceğiz. Dar ekip çalışması yapmayacağız. Bu kutlu hareket için çalışmış herkesi dinleyeceğiz. Herkesle kucaklaşacağız. Kırıkkale yüzyılını birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

engin-pehlivanli-ak-parti-kirikkale-il-baskani-gorevini-devraldi-2-1 Engin Pehlivanlı, AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı Görevini Devraldı
engin-pehlivanli-ak-parti-kirikkale-il-baskani-gorevini-devraldi-3 Engin Pehlivanlı, AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı Görevini Devraldı

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!