Erkek Bebek Takımları
Gündem 71 Editörü • 29 Aralık 2021 23:21
Erkek Bebek Takımları

Bebeğinizin cildini tahriş etmeyen nefes alan bir kumaş seçmelisiniz. Fırsat bulursanız organik kumaşları tercih etmenizi özen göstermelesiniz. Ancak bu tür kumaşlardan yapılmış takımlar diğer takım kıyaflerine göre daha pahalı olduğu için almak istemeyebilirsiniz. Bu durumda pamuklu takım ve keten kumaş takımları tercih edebilirsiniz. Pamuklu kumaşlar takımı, özellikle teri emmesi, sık yıkanması ve yüksek düzeyde ütülenebilmesi nedeniyle bebekler için  en uygun kumaş türüdür. Kumaşlarda kullanılan boyalar ve beyaz giysilerdeki ağartıcı maddeler de bebeğinizin cildine zarar verebilecek kimyasallar içerir. Erkek bebek takımları alırken renk seçimine dikkat edilmelidir.

Erkek Bebek Takımları Rahat Olmalıdır

Alacağınız erkek bebek takımları çok dar olmamalıdır. Bebeğinizin özgürce hareket etmesine izin veren takımları tercih etmelisiniz. Bebeğinizin kolayca açmasını kolaylaştıran fermuarlı ve çıtçıtlı giysiler satın almalısınız. Ayrıca kollar, yaka, bel lastikleri ve çıtçıtlar, düğmeler vb. bebeği sıkıştırmamalıdır. Bu durumda bebeğinizin kıyafetlerini giymenin ve çıkarmanın kolaylaşacaktır. Aldığınız kıyafetlerin aksesuar, düğme, dantel veya tüy içermemesi de önemlidir. Bebeklerin onları ağzına alıp yutmamalarına dikkat edilmelidir. Bebek kıyafetleri alırken yaşını değil, bebeğinizin boyunu ve kilosunu göz önünde bulundurmalısınız. 

Erkek Bebek Takımlarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Doğru kumaş takımları satın aldıktan sonra takımları giydirirken birkaç şeye dikkat etmek önemlidir. Yukarıdaki bu özelliklere ek olarak içinde bulunduğunuz mevsim de  erkek bebek takımları içinde seçiminizi etkiler. Bebeğiniz yazın üşüyorsa, üzerini kalın battaniyelerle örtmemek en iyisidir. Bu durumda bebeğinizin terlediğini unutmamalısınız. Bebeğinizi aşırı sıkmak cildinde kızarıklığa neden olabilir. Erkek bebek takımları için doğru ve güvenilir    adres olan https://www.breeze.com.tr/Erkek-Bebek-Kiyafetleri sitesinden alabilirsiniz.