Erkek Gömlek Trendleri Neler
Gündem 71 Editörü • 28 Kasım 2022 22:13
Erkek Gömlek Trendleri Neler

Erkeklerin üst giyim ürünlerinden en geniş çeşit yelpazesine sahip olan gömlek modelleri gardroplarda oldukça fazla yer kaplar. Erkeklerin hemen hemen her kombininde yer alan erkek gömlek modelleri farklı renk ve desenlerde tasarlanıp erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Farklı şekillerde tasarlanan erkek gömlek modelleri uzun kollu, kısa kollu ve sıfır kol olarak dört mevsim tercih edilebilmektedir. Polyester, keten, denim, saten, ipek, yün ve likra gibi farklı kumaşlardan üretilen erkek gömlekler erkeklerin gözde üst giyim modelleri olarak oldukça fazla ilgi görmektedir.

Günlük kombinlerde denim ve keten gömlek modelleri tercih edilirken klasik kombinlerde ise ipek ve saten gömlek modelleri tercih edilir. Günlük kombinlerde jean pantolon modelleri ile tercih edilen çizgili ve ekose desenli polyester gömlek modelleri erkeklerin vazgeçilmez gömlekleri arasında yer almaktadır.  Siyah başta olmak üzere gri, beyaz ve mavi renk tonlarındaki sade düz erkek gömlek modelleri erkeklerin en çok tercih ettiği gömlek modelleri arasındadır.

Erkek Gömlek Modelleri Fiyatları

Erkeklerin her mevsimde hemen hemen tüm kombinlerinde tercih ettiği erkek gömlek modellerinin fiyatları gömlek tasarımında kullanılan kumaşın kalitesine göre değişmektedir. İpek erkek gömlek modellerinin fiyatları saten erkek gömlek modellerinin fiyatlarından daha yüksektir. Erkeklerin en çok giydiği erkek gömlek modellerinin fiyatları genel olarak her erkeğin bütçesine uygunluk gösterir. Elegan ve şık erkek gömlek modellerini uygun ve avantajlı fiyatlarla https://www.sementa.com/erkek-gomlek web sitesinden inceleyip satın alabilirsiniz.