Faizsiz Ev Alma Ayrıcalığına Ulaşmak Artık Çok Kolay
Gündem 71 Editörü • 25 Kasım 2022 14:27
Faizsiz Ev Alma Ayrıcalığına Ulaşmak Artık Çok Kolay

Hemen herkes ev sahibi olma fikrini yatırım yapma ya da barınma ihtiyacını karşılama temellerine dayandırır. Kredisiz ev satışı yapan kurumlar müşterilerine faizsiz ev alma imkânı sunarak onları kurduğu hayallere bir adım daha yaklaştırır. 

Faizli krediler ev almak gibi uzun vadeli yatırım planlarını zora sokan etmenlerin başında gelir. Ev sahibi olma hayali kuran herkesin faizsiz ev alma planlarıyla çok daha kolay ödeme olanaklarına ulaşması mümkündür. 

Faizsiz ev alma kapsamında gelir durumuna göre belirlenen ve ayarlanan ödeme planları, bireylerin satın almak istedikleri eve zahmetsizce ulaşmalarını amaçlar. Gerek yatırım gerekse ihtiyaç dahilinde satın alınacak konut ya da konutlar için ek ödeme yüküyle karşılaşılmaz. 

Bütçesine uygun hareket eden ve herhangi bir kredi ya da yüksek faiz yükü altına girmek istemeyenler Türkiye’nin neresinde olursa olsun, Katılımevim faizsiz ev alma ayrıcalıklarından yararlanabilirler. 

Faizsiz Konut Alma Fikrinin Sağladığı Avantajlar

Faizsiz konut alma fikri sizi bankalardan ve yüksek faiz oranlarından uzak tutacağı için hem çok daha rahat hem de kolay hareket etmenizi sağlar. Sıfır ya da düşük peşinat miktarlarıyla hayallerinizi süsleyen eve sahip olabilirsiniz. 

Faizsiz ev alma ayrıcalığının bir diğer avantajı krediye uygun olmayan konutların da gelir düzeyinize göre satın alınabilirliğinin bulunmasıdır. Faizsiz sistemle konut sahibi olma sistemine dahil olduktan sonra karşınıza herhangi bir ek ödeme süreci çıkmaz. 

Faizsiz konut almak, peşinat ödemek zorunda kalmadan ve sonrasında yüksek oranlı faize sahip borçlarla baş başa kalmadan yatırım yapabilme durumunuzu kuvvetlendirir.

Faizsiz Ev Alma Yolları Nelerdir? 

Ev sahibi olmak isteyenlerin başvurduğu ödeme planları, yüksek faiz oranları da eklenince içinden çıkılamaz rakamları kapsayabilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek ve yalnızca sahip olmak istediğiniz konutun ücretini ödemek için faizsiz ev alma sistemlerine başvurabilirsiniz.

Faizsiz ev alma ayrıcalığı, gelir düzeyinize göre şekillenen, ödeme planını kendinize göre ayarlayabileceğiniz alternatifler barındırır. Dolayısıyla dosya masrafları dahil olmak üzere herhangi bir ek ödeme durumuyla karşılaşmadan konut sahibi olabilme ayrıcalığı elde edersiniz.  

Günümüzün temel yatırımlarından ve ihtiyaçlarından olan konut sahibi olma fikri pek çok ailenin hayallerini süsler. Bu hayalleri gerçeğe çevirmek için büyük borçlarla mücadele etmek yerine faizsiz ev alma olanaklarından yararlanabilir, BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman Şirketi Katılımevim’e 444 11 00 numaralı çağrı merkezinden ulaşarak kendiniz için en uygun yöntemi öğrenebilirsiniz.