Faizsiz Ev Sahibi Yapan Firmalar
Gündem 71 Editörü • 27 Temmuz 2020 23:35
Faizsiz Ev Sahibi Yapan Firmalar

Faizsiz ev sahibi yapan firmalardan bazıları şunlardır:

  • Eminevim
  • Fuzulev
  • Birevim
  • Katılımevim

Faizsiz ev sahibi yapan firmalar aracılığı ile ev satın alacak olanlar; ara ödeme, vade farkı, peşinat zorunluluğu olmadan kısa süre içerisinde ev sahibi olabilmektedirler.

Eminevim İle Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Eminevim aracılığı ile faizsiz ev almak isteyenlerin dahil olabilecekleri sistemler şöyledir:

  • Çekilişli Sistem: Katılımcılar alım güçlerine uygun gruplara dahil olmaktadırlar. Gruptaki kişilere göre geri ödeme yapmaları gereken vade belirlenmektedir. Sabit taksit ödemesi yapabilecekleri gibi artan tutarlarda taksit ödemesi de yapabilmektedirler. Erken teslimat seçeneği olan bir sistemdir.
  • Peşinatlı Sistem: Sisteme dahil olanlar taksit tutarlarını kendileri belirleyebilmektedirler. Taksit dondurabilme seçeneği olduğu gibi belirli bir tarihte veya daha erken evlerini teslim alabilmektedirler. Ödeme planlarını kendileri oluşturmaktadır. Peşinatlı bir sistem olduğu için peşinat ödemesi yaparak taksitlerini daha erken bitirebilmektedirler.
  • Vade Ortası Sistem: Sisteme dahil olan kişi, vade ortasından daha erken bir dönemde ev sahibi olabilmektedir. Vadesini takip eden ayda konutu teslim alıp sonrasında tekrar ödemelere devam edebilmektedir. Artan taksitler ile ödeme yapabilme imkanına sahiptir.

Birevim İle Faizsiz Ev Satın Almak

Birevimle faizsiz ev sahibi olmak isteyenler eğer peşinat biriktiremedilerse, kredi notları düşükse ve ayrıca nasıl ev sahibi olacakları hakkında bir fikirleri yok ise; Birevim ile faizsiz ev sahibi olabilmektedirler. 30 yıldan daha uzun süredir faizsiz ev sahibi yapan firmalar arasında bulunan Birevim; katılımcıların kendi gelir durumlarına göre ödeme planı oluşturmalarına olanak tanımaktadır. Sıra tespitli tasarruf yöntemi, sıra tespitli tasarruf yöntemi v2, serbest planlı tasarruf yöntemi, konut değer endeksli yöntem olmak üzere 4 farklı dahil olunabilecek sistem bulunmaktadır.

Fuzulev İle Faizsiz Ev Almak

Fuzulev ile faizsiz gayrimenkul sahibi olmak isteyenler; ekonomik durumlarına uygun bir sisteme dahil olduktan sonra, her ay noter huzurunda yapılacak olan çekiliş sonuçlarına göre ev sahibi olabilmektedirler. Faizsiz ev sahibi yapan firmalardan biri olan Fuzulev, ödeme güçlüğüne düşenlerin ödedikleri tutarı geri alarak sistemden çıkabilmelerine olanak tanımaktadır.

https://www.evalmakistiyorum.com/

https://www.evalmakistiyorum.com/faizsiz-sistemler/

https://www.evalmakistiyorum.com/faizsiz-ev-almak-simdi-mumkun-birevim-hayallerinizi-gercek-kiliyor/