Furkan Özen İYİ Parti İl Başkan Adaylığını Açıklayacak
Gündem 71 Editörü • 10 Kasım 2022 22:34
Furkan Özen İYİ Parti İl Başkan Adaylığını Açıklayacak

Yıllardır siyasetin içerisinde gençlerin takdir ve sevgisini toplayan İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Furkan Serhat Özen, hafta sonu İYİ Parti’den İl Başkanlığı adaylığını açıklayacak.

Yapılacak olan kongrede aday olacak olan Özen, yüzlerce kişinin katılımıyla adaylık açıklamasında adeta gövde gösterisi yapacak.

BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLEYECEĞİZ

Gelecek dönemde yapılacak olan seçimlere sıkı şekilde hazırlanan İYİ Parti, Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de kongre hazırlıklarını sürdürüyor. Çoğu ilçelerde kongre sürecini başlatan ve tamamlamak üzere olan İYİ Parti Kırıkkale İl Teşkilatı’nda il başkanlığı koltuğuna kimin oturacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor. Siyasette, bulunduğu her görevde adeta hareketlilik ile yeni heyecanlar getiren İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Furkan Serhat Özen, il başkanlığı için ‘bende varım’ dedi.

ARTIK KABUĞUMUZU KIRMA VAKTİ GELDİ

12 Kasım Cumartesi günü saat 14.30’da İYİ Parti İl Başkanlığı binasında basın açıklaması gerçekleştirecek olan Özen, il başkanlığı için yapılacak olan kongre nedeniyle aday olacağını açıklayacak. Partiye gönül veren herkesi açıklamaya davet eden Özen, “4 yıldır İYİ Parti’de Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Artık bugün kabuğumuzu kırma vakti geldi ve Partimize daha büyük hizmetlerde bulunmak adına İl Başkanlığı yarışında ben de varım.”

BU KUTLU YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ DUYURACAĞIZ

“Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in almış olduğu kongre kararı sonrası İYİ Parti’mizde oluşan hizmet yarışı bizleri bir hayli heyecanlandırmış ve zaferin müjdeleyicisi olmuştur. Ekip arkadaşlarımızla almış olduğum kararla birlikte Cumartesi günü saat 14.30’da il başkanlığımızda bu kutlu yürüyüşümüzü duyuracağız. Desteklerinizi bekliyor, davetimize katılmanızı önemli rica ediyorum” dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!