Furkan Özen Kırıkkale İYİ Parti İl Başkan Adaylığını Açıkladı
Gündem 71 Editörü • 13 Kasım 2022 00:18
Furkan Özen Kırıkkale İYİ Parti İl Başkan Adaylığını Açıkladı

Kırıkkale İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Furkan Özen, partisinden İl Başkanı adaylığını parti binası önünde açıkladı.

Büyük bir katılımın yaşandığı açıklamada Özen, “Tarih tekerrürden ibaret olsun! Zaten genel başkanımız da söylemiyor mu? Benim umudum gençlik diye! Söz veriyorum Kırıkkale’nin umudu da Furkan Özen olacak!” dedi.

2024 YEREL SEÇİMLERİNDE BİR HAYALİ OLMAMALIDIR

Özen yaptığı açıklamada “Kongreler demokrasinin temel ilkesidir. ilteriş kağanın yanında toplanan bir avuç arkadaşıyla vermiş olduğu İstiklal mücadelesinden ilham alan genel başkanımızın başlattığı kongre mücadelesi sonucunda tüm engellere rağmen tüm zorluklara karşı İyi partimiz 2017 yılında şanı ve şerefiyle kurulmuştur. Partimizin kuruluş yılında iktidarın ve yandaşlarının İyi partiyi yıpratmak, kirletmek hatta yok etmek istediği, çirkin ithamlarda bulunduğu dönemde ben ve ekip arkadaşlarım memlekette iyiliğin filizlenmesini sağlamak, gözlerde umut olmak için bu kutlu davanın bizlerde bir neferi olduk, Memleket için Kırıkkale için senelerimizi verdik vermekten de geri durmayacağız!Biliyorsunuz ki Genel başkanımız 81 ilimizde millet vekili aday adayı olacak il başkanlarımızın görevini bırakarak seçim çalışmalarına ve seçim süreçlerine yönelmesi için talimat vermiştir.Kırıkkale İyi parti ailemizin lideri, nasipse bundan sonraki süreçte millet vekilliği adaylığına yürüyecek il başkanımız sayın Bülent Şükrü Altınışık’a yaklaşık 4,5 senelik il başkanlığı görevi için Kırıkkale adına teşekkür eder milletvekilliği aday adaylığı yolculuğunda başarılar dilerim.Neden il başkanlığına talibim bundan müsaadenizle söz etmek istiyorum. Öncelikle şunu belirteyim 81 ilde gençlik kollarından veya benim yaşlarımda başka bir kardeşimiz daha il başkanlığına talip değil.Aday olmaya karar vermemdeki en büyük etken partim ve memleketim için sadece bu günün hesabında değil yarınlarımızı da düşünüyor olmamdır!Bence 2023 genel seçimleri sonrasında seçilen il başkanının 2024 yerel seçimlerinde bir hayali olmamalıdır, il yönetiminin bu denli hızlı değişmesinin partime zarar vereceğini düşünüyorum. Buradan belirtiyorum ki hepimiz aynı gemideyiz ve tek amacımız il-ilçe belediye başkan adaylarımız ve milletvekilleri adaylarımız kazansın partimiz iktidarı yakalasın!” dedi.

YİNE AYNI ŞEKİLDE HAREKET EDECEĞİZ

“Kırıkkale ne yiğitler ne kahramanlar gördü, gelin bana destek verin tutun bu kardeşinizin elinden! Söz veriyorum mücadelemizde her sözünüz her fikrinizin bende kıymetli olacak, Allah’ın izniyle seçimlerde adaylarımızla beraber mücadele vereceğiz kazanacağız ve vekillerimizle belediye başkanlarımızla Kırıkkale’ye hizmet edeceğiz! Kimseyi küstürmeyecek, küsmeyeceğiz. Büyüğüyle küçüğüyle bizler iyi partimizin altında her şeyden önce Kırıkkale’de birlikte büyük bir aileyiz. Bize Destek veren vermeyen, kimseyle Kol kola girmekten veya yan yana yürümekten geri durmayacağız, derdimiz kişisel hırslarımız değil davamız! Kazanan kim olursa olsun partimiz kaybetmesin daima var olsun! Bu güne kadar partili büyüklerimizin tecrübelerinden feyz alarak, gençlerimizle ülkemizin Kırıkkale’mizin İYİ olmasını hedefleyerek, okuduk, araştırdık ve çok çalıştık. Kazanırsak il başkanlığını yine aynı şekilde hareket edeceğiz. Çıktığımız bu yolda, hedefe hep beraber varmak için yapılacak il başkanlığı seçiminde kıymetli delegelerimizin oylarına talibim, desteklerini bekliyorum. Partili partisiz davetimize icabet eden herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım.” dedi.

gundem71.con – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!