Gazi Eroğlu, CHP’den Kırıkkale Belediye Başkanlığı Aday Aday Adaylığı İçin Tanıtım Toplantısı Düzenledi
Gündem 71 Editörü • 11 Aralık 2023 21:52
Gazi Eroğlu, CHP’den Kırıkkale Belediye Başkanlığı Aday Aday Adaylığı İçin Tanıtım Toplantısı Düzenledi

CHP Kırıkkale Belediye Başkan aday adayı Gazi Eroğlu, coşkulu bir kalabalık ile aday adayı tanıtım toplantısı düzenledi.

Kırıkkale’nin tanınan esnaflarından Gazi Eroğlu, Pazar günü CHP Kırıkkale İl Başkanlığı önünde düzenlediği programla CHP’den Kırıkkale Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı.

Parti binası önünde coşkulu kalabalığa seslenerek; “Doğup büyüdüğüm, ekmeğini yediğim şehrime hizmet etmek için buradayım, Kırıkkale’nin sorunlarını biliyorum. Alt yapıdan yeşil alana, kültürel, sosyal, ulaşım gibi tüm sorunlarını halkımızın desteği ve katılımlarıyla çözeceğimize inanıyorum. Kolay ulaşılabilir bir belediye başkanı olacağım.” diyerek aday adaylığını açıkladı.

CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal’da burada yaptığı konuşmada; “Buradan baktığımda her yaş gurubundan insanı görüyorum, burada bir umut var, burada bir cesaret var, burada bir kararlılık var. Burada 31 Mart’ta Cuhmuriyet Halk Partisi’ni hem Kırıkkale merkezde hem de ilçelerinde iktidara taşıyacak kadrolar var. Cumhuriyet Halk Partisi Belediyeciliği anlayışıyla Kırıkkale’yi emin ellere teslim edeceğiz.” dedi.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!