Genç Siyasetçi CHP’den Kırıkkale Belediye Meclisi Üyesi Aday Adaylığını Açıkladı
Gündem 71 Editörü • 6 Aralık 2023 22:39
Genç Siyasetçi CHP’den Kırıkkale Belediye Meclisi Üyesi Aday Adaylığını Açıkladı

Kırıkkale’de siyasetin genç simalarından Ulaş Emre Demirel Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırıkkale Belediye Meclisi Üyesi Aday Adaylığını açıkladı.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Demirel şu ifadelere yer verdi;

Sevgili dostlar, kıymetli yol arkadaşlarım ve çok değerli büyüklerim;

Gecemi gündüzüme katarak bayrak asıp afiş yapıştırıp broşür dağıtarak içine girdiğim, 18 yaşında resmi olarak üye olduğum Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyet Halk Partisi’nde aktif rol almış bir yoldaşınızım.

15 Yaşımda CHP Lise Örgütleri Halkçı Liseliler İl başkanlığı.

16 Yaşımda Halkçı Liseliler Genel Başkan Yardımcılığı 18 yaşımda Halkçı Liseliler Genel Başkanlığı yaparak Genel merkezimiz de Memleketim Kırıkkale yi en güzel şekilde Temsil etmeye çalıştım.

Emeğin en yüce değer olduğunu bilen bir yoldaşınız olarak; 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığımı açıklamış bulunmaktayım.

Cumhuriyet Halk Partisi’ni Kırıkkale’de en iyi şekilde temsil etmek üzere, gençliğimden almış olduğum güç ve azim ile doğduğum, sokaklarında, büyüdüğüm Kırıkkale’mize hizmet etmek istiyorum. Daima onurunu ve gururunu yaşadığım Cumhuriyet Halk Partisi’ni temsil etme heyecanı ile çıkmış olduğum bu yolculukta siz değerli büyüklerimin, kardeşlerimin ve hemşehrilerimin desteklerini bekliyorum.

Saygılarımla…

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!