Göz Altı Dolgu İşlemi
Gündem 71 Editörü • 26 Temmuz 2022 20:41
Göz Altı Dolgu İşlemi

Göz altı dolgusu, göz altı çevresindeki cilde hyaluronik asit (HA) enjekte edilmesini içeren tıbbi bir işlemdir. Bu işlem bir iğne ile yapılır ve tamamlanması 30 dakikadan az sürebilir. Cilde hacim ekleyerek çalışır, böylece daha pürüzsüz ve daha az kabarık görünür. Göz altı dolgu işlemi sonuçları bir yıla kadar sürebilen bir tedavidir. Ancak tedaviden önce ve sonra cildinize nasıl baktığınıza bağlı olarak bu süre değişebilir.

Göz altı dolgusu, cildinize hacim kazandırarak çalışır ve bu bölgedeki kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı olmaktadır. Bu, göz altı dolgusunu plastik cerrahiye veya lazerle cilt yenileme gibi diğer invaziv prosedürlere alternatif arayan kişiler için ideal bir seçenek haline getirmektedir.

Göz altı dolgu işlemi, kalıcı olmasa da, herhangi bir kesinti veya iyileşme süresi gerektirmeden göz çevresindeki sarkan cildin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olabilir. Tedavi ayrıca herhangi bir anestezi gerektirmez. Bu nedenle işlem sırasında uyanık kalma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. https://www.dryusuftopal.com/goz-alti-dolgusu/ internet sayfasından üst düzeyde bir hizmet alabilirsiniz.