Gümüş Yüzük
Gündem 71 Editörü • 26 Haziran 2021 23:52
Gümüş Yüzük

Ellerimizi süsleyen yüzükler her zaman en çok tercih edilen aksesuarlardan olmuştur. En özel günlerimizden olan evlilik, nişan gibi günlerin anlamını arttıran bu ürün, evlilik yıldönümü, doğum günü gibi günlerde de hediye olarak oldukça tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra günlük hayatta da şık kıyafetlerimizin, tatlı tarzımızın bütünleyici parçası haline gelmiştir. Altınından pırlantasına, elmasından yakutuna birden çok tarzı ve şekli olan bu yüzüklerin, günlük hayatta en çok tercih edilen çeşidi ise gümüş yüzük olmuştur.

Gümüş Yüzük Modelleri

Üst başlık olarak erkek- kadın gümüş yüzük olarak ayırmak mümkündür. Erkekler genellikle ay yıldızlı, kayı, tarihi figürler veyahut yöresel modelleri tercih etmektedir. Erkeklerin kadınlar kadar kullanabilecekleri aksesuar çeşitliliği yoktur. Bu nedenle bu aksesuar erkekler için ayrı bir yere sahiptir. Erkekler için en çok kullanılan aksesuar modelidir.

Çoğu erkek nikah yüzüğü olarak da gümüşü tercih etmektedir. Kadınlar için de tek taşlı olanları ve beş taşlı olanları en çok tercih edilen modeldir. Çiçek desenli ve tam tur taşlı olanlar ise ikinci tercih edilen model olduğunu söylemek mümkün. Modellere göz atmak isterseniz; https://www.ventinosilver.com/erkek-gumus-yuzuk sayfasını ziyaret edebilirsiniz!