Gündem 71 3. Yılını Yeni Tasarımıyla Kutluyor!
Gündem 71 Editörü • 21 Mart 2022 17:42
Gündem 71 3. Yılını Yeni Tasarımıyla Kutluyor!

gundem71.com geçtiğimiz 3 yılda Kırıkkale’nin Türkiye ve Dünya’ya açılan pencere oldu. Haberin hızlı adresi olan gundem71.com 3. yılında büyük onur yaşıyor. Tüm okuyucularımıza teşekkür ederiz.

gundem71.com 2019 yılının Mart ayında büyük bir heyecanla Kırıkkale’den yayın hayatına başladı ve çok kısa bir sürede büyüyerek bir marka haline geldi.

gundem71.com, “Kırıkkale’den Türkiye’ye Açılan Pencere” sloganı ile Kırıkkale Son Haber Medya Grup bünyesinde 2019 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Kırıkkale Haber sitesi olarak bir yerel haber sitesinden ülke genelinde, Ekonomi, Otomobil, Teknoloji başta olmak üzere birçok kategoride, Türkiye’nin en kapsamlı portalı olmayı amaç edinen gundem71.com platformu üzerinde birçok haber içeriğinin yanı sıra ülke genelinde önemli konularda ilk sırada yer aldı.

Gündem 71, objektif ve şeffaf habercilik politikalarına sıkı sıkıya bağlı olup tarafsız yayıncılık ile yalnızca gerçeği, iyi veya kötü haber ayrımı yapmaksızın okurlarına ulaştırmaya devam ediyor.

Konular hakkında hüküm veren değil, doğrudan aktaran taraftır. Haberlere bir aracı olarak yaklaşır ve manipüle etmeden okurlarına iletir. Olayın yorumunu okura bırakan Gündem 71, açık ve yasalara uygun bir şekilde yayıncılık yapar.

Yayın hayatına başladığından günümüze kadar güçlü editörleri ile binlerce içerik üreterek, ilk sene içerisinde aylık ortalama 100 bin tekil ziyaretçiye erişerek ve yılda ortalama 10 milyon sayfa gösterimini elde eden gundem71.com Kırıkkale’nin adını Türkiye’de duyuruyor.

gundem71-analytics-2021-2022 Gündem 71 3. Yılını Yeni Tasarımıyla Kutluyor!

Ülkemizdeki bilgi ve habere erişimi kolaylaştırmayı amaç edinmiş olan Gündem 71, 3. yıl dönümü nedeniyle yenilenen tasarımı ve siz değerli okuyucularımızın desteğiyle çalışmalarına devam ediyor.

gundem71-reklam Gündem 71 3. Yılını Yeni Tasarımıyla Kutluyor!

Biz haber ve içerikleri zamanında kamuoyu ile paylaşıp objektif, net ve yorumsuz haberleri sunmaya devam edeceğiz. Sizden aldığımız güç ile hızla büyümeye devam ediyoruz.

İlginizden dolayı tüm okuyucularımıza teşekkür eder nice yıllarda sizlerle haber paylaşmayı umarız.

gundem71.com

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!