Halil Öztürk; “Devlet Bahçeli, Çağın Siyasetçisidir”
Gündem 71 Editörü • 25 Kasım 2020 22:14
Halil Öztürk; “Devlet Bahçeli, Çağın Siyasetçisidir”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Disiplin Kurulu Başkanı, Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, PKK terör örgütünün siyasi uzantılarının, Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik eleştirilerine cevap verdi.

Öztürk, “Sayın Devlet Bahçeli’nin ihtişamı ve varlığından tir tir titreyenler siz zavallılar şunu unutmayın: Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası ve sizin gibi terör yancılarının vermek istedikleri zararlara karşı gece, gündüz dinlenmeyen bir devlet adamı vardır. Liderimiz, her türlü şahsi ve siyasi ikbalden azade bir şekilde, yalnızca ve yalnızca Türkiye’nin menfaatleri için çalışan ve aynı duruşu sergilediği için Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte yol yürüyen, çağın siyasetçisidir” dedi.

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı, Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

TERÖR YANCILARI

“Fikir ve siyasi planları, tamamen ülkemin huzurunu bozmak üzerine olan, bunu da ‘demokrasi’, ‘barış’ gibi süslü laflarla perdeleyen terörist yancılarının hangi cüret ve cesaretle bu ifadeleri kullandığını anlayabiliyoruz. PKK’nın, FETÖ’nün ve akla gelebilecek her türlü terör örgütünün yan kuruluşu olarak hizmet vereceksin, sonra da tutup memleket sevdalıları için “mafya seviciliğinden” dem vuracaksın!..

Ey zavallı, senin ‘mafya’ dediğin bu ülke için canını ortaya koyanlardır. Liderimiz ve bizler için kim bu vatan için mücadele verdiyse kıymetlimizdir. Siz terörist uşaklarının bunu anlaması için bir organ lazım, o da sizde yok!

GECE GÜNDÜZ DİNLENMEYEN DEVLET ADAMI

Sayın Devlet Bahçeli’nin ihtişamı ve varlığından tir tir titreyenler siz zavallılar şunu unutmayın: Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası ve sizin gibi terör yancılarının vermek istedikleri zararlara karşı gece, gündüz dinlenmeyen bir Devlet Adamı vardır. Liderimiz, her türlü şahsi ve siyasi ikbalden azade bir şekilde, yalnızca ve yalnızca Türkiye’nin menfaatleri için çalışan ve aynı duruşu sergilediği için Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte yol yürüyen, çağın siyasetçisidir.

VATANSEVER ÜLKÜDAŞIMIZ

Öte yandan, “mafya” olarak adlandırdığınız kişi, Sayın Genel Başkanımızın da ifadeleriyle, kendisini Türk Adaletine emanet edip, adli olarak işlemiş olduğu suçların cezasını çekmiş, babası vatan uğruna şehit olmuş vatansever bir Ülküdaşımızdır. Sizin bunu anlamanız mümkün değil, ama yine tekrar edelim: “Ülkücüden mafya, mafyadan da Ülkücü olmaz!” Ama sizden terör sevici de olur, terör yandaşı da olur, terör yancısı da olur!”

Kaynak: ucuncusayfahaber.com Editör: Ramazan Durmuş

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!