Halil Öztürk; ‘İnanıyouz, Sayın Erdoğan 13. Cumhurbaşkanımız Olacaktır!’
Gündem 71 Editörü • 18 Mayıs 2023 20:45
Halil Öztürk; ‘İnanıyouz, Sayın Erdoğan 13. Cumhurbaşkanımız Olacaktır!’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri ile ilgili “Biz hazırız; MHP hazır, Cumhur İttifakı hazır. İnanıyoruz, Sayın Erdoğan 13. Cumhurbaşkanımız olacaktır!” dedi.

MHP’li Öztürk sosyal medya hesabından seçimler sonrası sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirmelerde bulundu. Öztürk şu ifadelere yer verdi;

14 Mayıs Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı Seçimleri her türlü girişimlere rağmen büyük bir demokratik olgunluk ve yoğun bir katılımla tamamlanmıştır. Sonuçların ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum.

14 Mayıs seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan kazandığı açık ara zaferle bir kere daha güven tazeledi. MHP ve Cumhur İttifakı da TBMM’de çoğunluğu elde etti.

Bunlarla beraber Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi de Türk milleti tarafından bir kere daha onay aldı. Parlamenter sistem borazanlarına milletimiz gereken cevabı verdi.

Şimdi önümüzde 28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri var. Biz hazırız; MHP hazır, Cumhur İttifakı hazır. İnanıyoruz, Sayın Erdoğan 13. Cumhurbaşkanımız olacaktır!

Milliyetçi Hareket Partisi ve mensupları Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde “Lider Ülke Türkiye” hedefi için canla başla çalışmaya, Cumhur İttifakının başarısına katkı sunmaya devam edecektir.

Seçim gününe dek Türk ve Türkiye Yüzyılı hedeflerimizi anlatmaya, aziz milletimizi Cumhur’un kutlu demokrasi zaferine davet etmeye devam edeceğiz. Bir kere daha sonuçların ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyor, 28 Mayıs’taki zaferimizi şimdiden kutluyorum.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!