Halil Öztürk; ‘Kırıkkale Cumhur İttifakı’nın Kalesi Olacaktır’
Gündem 71 Editörü • 18 Nisan 2023 23:04
Halil Öztürk; ‘Kırıkkale Cumhur İttifakı’nın Kalesi Olacaktır’
Kırıkkale Haber

Seçim çalışmalarında dur durak bilmeyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk; “Türkiye Sevdalısı olan memleketim Kırıkkale; 14 Mayıs akşamı ‘Cumhur İttifakı’nın Kalesi’ olduğunu gösterecektir” dedi.

SANAYİ ESNAFI ÖZTÜRK’Ü BAĞRINA BASTI

Seçim çalışmaları kapsamında merkez sanayi sitesini dolaşan milletvekili Av. Halil Öztürk, sanayi esnafının kendisine göstermiş olduğu yakın ilgiye yönelik; “Sanayi esnafımız bizim başımızın tacıdır. Alın terleriyle ekmek teknelerinden helal kazanç sağlıyorlar. Bizim için o alın terleri çok kıymetlidir. Esnafımız ile zaten son 5 yıldır sürekli iletişim halindeyiz. En küçük sorunlarında bizi ararlar, bizler de elimizden geleni yaparız. Biz seçimden seçime değil, her daim Kırıkkale’deyiz. Sanayi esnafımızın bir bardak çayını sadece bugün değil, hemen hemen her geldiğimizde içeriz. Kırıkkale’nin en temel sorunlarını sanayi esnafımızdan alır, gereğini de yaparız.” dedi.

MHP KIRIKKALE’DE PARLAYAN YILDIZ KONUMUNDA

Seçim çalışmalarının her safhasında Kırıkkaleli hemşehrilerinin göstermiş olduğu yakın ilgiye de değinen MHP’li Öztürk, “Nereden bakarsanız bakın biz zaten sürekli sahalardaydık. Kırıkkale’nin neresine gidersek gidelim, Allah razı olsun hemşehrilerimiz büyük bir teveccüh ve destek ile karşılıyorlar. Bunun en temel sebebi her daim Ankara’da hemşehrilerimizin iki kapısı olmasıdır. Biri Genel Merkezimizdeki odamız, bir diğeri de TBMM’deki odamız. Her ikisi de Kırıkkaleliler için hep açık olmuş, onların kapısı olmuştur. Biz geliriz, onlar gelir oluşan sinerjiyi bugün seçim atmosferinde sahada görüyoruz. Biz hemşehrilerimizden hiç ayrı düşmedik, hep birlikteydik, hep de birlikte olacağız. MHP bu yüzden Kırıkkale’nin parlayan yıldızı konumundadır.” diyerek, seçim çalışmalarının bu atmosferde yürüdüğünü belirtti.

Cumhur İttifakı’nın İkinci Döneminde Kırıkkale Beklenenden Daha Fazla Atılım Yapacak

Seçimler sonrası Cumhur İttifakı’nın yapacaklarına da değinen MHP milletvekili Av. Halil Öztürk, “Cumhur İttifakı bu ikinci döneminde Türkiye’nin daha da güçlenmesi için yapacağı çalışmaları Kırıkkale için de yapacaktır. Ana hedefimiz Kırıkkale’yi savunma sanayiinin bel kemiği konumuna getirmektir. Yeni istihdam alanlarının açılması için var gücümüzle çalışmalarımız sürdüreceğiz. Seçimler sonrası görülecektir ki; Kırıkkale hissedilir bir şekilde bugünden daha gelişmiş seviyelere gelecektir. Zaten hemşehrilerimizin MHP’le olan desteği de Kırıkkale’nin güzel ve güçlü yarınları için. Bunun farkındayız ve gereğini de bıkmadan, yorulmadan yerine getirmeye gayret göstereceğiz.” diyerek, verilen sözlerin yerde kalmayacağını savundu.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!