Halil Öztürk Kırıkkale Milletvekili Adaylığı İçin Başvurusunu Yaptı
Gündem 71 Editörü • 15 Mart 2023 19:19
Halil Öztürk Kırıkkale Milletvekili Adaylığı İçin Başvurusunu Yaptı
Kırıkkale Haber

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için adaylık başvurusunu partisinin genel merkezinde yaptı.

MHP’de milletvekilliği adaylığı başvuruları dün başladı. Başvurular, 21 Mart Salı günü saat 17.00’de sona erecek.

Başvuruların incelenmesi amacıyla kurulan Milletvekili Adayı Değerlendirme ve Tespit Komisyonunun başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın yapacak. Milletvekili aday adaylığı için başvuru ücreti 3 bin lira olarak belirlendi. Yüzde 40 veya üstü engelli olanlardan başvuru ücreti alınmayacak.

MHP’Lİ ÖZTÜRK ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk’te, partisinin genel merkezine gelerek, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için adaylık başvurusunu imzaladı.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada MHP’li Öztürk; ““Önce ülkem ve milletim…” anlayışıyla Asil Türk Milletine, kutlu vatanımıza, Kırıkkale’mize ve Üç Hilalin gölgesinde, ülkemizin sigortası Milliyetçi Hareket Partisine hizmet etmeye devam etme düşüncesiyle 28. Dönem için milletvekili aday adaylık başvurumuzu yaptık. Destek sizden, hizmet bizden, himaye Yüce Allah’tan düşüncesiyle, hakkımızda hayırlısını temenni ediyor, dualarınızı bekliyorum.” ifadelerine yer verdi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!