Halil Öztürk Kırıkkale Sokaklarında Hemşehrileriyle Buluşmaya Devam Ediyor
Gündem 71 Editörü • 23 Eylül 2022 18:58
Halil Öztürk Kırıkkale Sokaklarında Hemşehrileriyle Buluşmaya Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, seçildiği ilk günden beri hemşehrilerinin derdini yerinde dinleyip anında çözüm yoları üretebilmek için elinden geleni yapıyor.

KIRIKKALE’NİN HER SOKAĞINI ARŞINLIYOR

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, adım adım arşınladığı Kırıkkale sokaklarında vatandaşın halini hatırını sorup sıkıntısı ya da talebi olan vatandaşların dertlerinin çözümü için her türlü çabayı gösteriyor. Meclisin tatile girmesini de fırsat bilen Öztürk, Kırıkkale sokaklarında vatandaşla kucaklaşıyor.

VATANDAŞLAR ÖZTÜRK’E BÜYÜK İLGİ GÖSTERİYOR

Hem merkez mahallelerde hem de ilçelerde vatandaşların büyük ilgi ve yakınlığıyla karşılanan Öztürk için Kırıkkaleli hemşehrileri, özellikle sosyal medyadan büyük iltifatlar yağdırdılar. MHP Kırıkkale Milletvekili Öztürk’ün sıcak, samimi ve mütevazı bir kişiliğe sahip olduğunu yorumlarında ifade eden vatandaşlar, “Biz artık karşımızda milletvekilimizi görmeye çok alıştık. Ayrıca Halil Öztürk’ün en önemli özelliği samimiyeti ve dürüstlüğü. Kendisine iletilen talep küp kâğıda yazılıp bir kenara atılmıyor. Anında karşılık buluyor, ertesi gün sonucu görülüyor” ifadelerini kullandılar.

ONLAR BİZE DEĞİL 2018’DEN BU YANA BİZ ONLARA GİDİYORUZ

Yaptığı ziyaretler hakkında sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan MHP’li Öztürk; “Kırıkkale sokaklarını azimle, istekle dolaşıp hemşehrilerimizle selamlaşıp, sorunlarına yerinde çözüm üretiyoruz. Onlar Bize değil, 2018’den bu yana Biz Onlara gidiyoruz. Özümüz Sözümüz Gönlümüz Kırıkkalemiz” ifadelerine yer verdi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!