Halil Öztürk, Kırıkkale’de Bulunan Sanayi Yatırımlarını Ziyaret Etti
Gündem 71 Editörü • 31 Ocak 2020 16:44
Halil Öztürk, Kırıkkale’de Bulunan Sanayi Yatırımlarını Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kırıkkale’de faaliyet gösteren sanayi yatırımlarını ziyaret etti.

İlk olarak Kırıkkale Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ORSAV A.Ş.’yi ziyaret eden Öztürk, yapılan ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Türkiye’de ilk olan Kırıkkale Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgemiz’de yatırım yaparak, istihdam ve katma değer yaratan ORSAV Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yalçın Demirel beye misafirperverliği için teşekkür ediyoruz. Elbirliği ile Silah İhtisas OSB’yi doldurmalıyız…” ifadelerine yer verdi.

halil-ozturk-silah-ihtisas-osb-3 Halil Öztürk, Kırıkkale'de Bulunan Sanayi Yatırımlarını Ziyaret Etti halil-ozturk-silah-ihtisas-osb-1 Halil Öztürk, Kırıkkale'de Bulunan Sanayi Yatırımlarını Ziyaret Etti halil-ozturk-silah-ihtisas-osb-2 Halil Öztürk, Kırıkkale'de Bulunan Sanayi Yatırımlarını Ziyaret Etti

Daha sonra Kırıkkale Demir Çelik (Kırdemir) A.Ş.’yi ziyaret eden Öztürk ziyaret hakkında yaptığı açıkmalada ise; “Kırıkkale Demir Çelik (Kırdemir) A.Ş.’yi ziyaret ediyoruz. Memleketimizde taş üstüne taş koyanın, her zaman destekçisi oluruz. Girişimcimizi her daim desteklemeliyiz. Kırıkkale’nin ihtiyacı olan yeni yatırım ve istihdam konusunda mücadelemiz sürdüreceğiz…” şeklinde ifade etti.

halil-ozturk-kirdemir-ziyaret-1 Halil Öztürk, Kırıkkale'de Bulunan Sanayi Yatırımlarını Ziyaret Etti halil-ozturk-kirdemir-ziyaret-2 Halil Öztürk, Kırıkkale'de Bulunan Sanayi Yatırımlarını Ziyaret Etti

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!