“BİR OY TAYYİP BEYE, BİR OY DEVLET BEYE”
Her gittiği yerde “Bir Oy Tayyip Beye, Bir Oy Devlet Beye” diyen MHP Milletvekili Öztürk, 2023 seçimlerinde hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesi hem de MHP’nin TBMM’de çok daha güçlü olması gerektiğini anlatıyor. “MHP olarak derdimiz makam değil vatan” diyen MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, geleceğin güçlü ve müreffeh Türkiye’sinin Cumhur İttifakı sayesinde gerçekleşeceğini her ortamda dile getiriyor.
BİZZAT HEMŞEHRİLERİNİN AYAĞINA GİDİYOR
Milletvekili seçildiği günden beri TBMM ve Parti Genel Merkezindeki çalışmalarının dışındaki tüm vaktini Kırıkkale’nin her bir karışını gezerek hemşehrileriyle geçiriyor. Onların dertlerini ve taleplerinin dinlemek için bizzat hemşehrilerinin ayağına giden MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Ankara’da da taleplere karşılık verebilmek için çalışıyor, Bakanlıkların kapılarını aşındırıyor.
TÜM TEŞKİLATLARLA BERABER HEMŞEHRİLERİNİ DİNLİYOR
Beraberinde MHP Kırıkkale il, ilçe ve kadın kolları başkanları ve yöneticileriyle birlikte her hafta farklı ilçelerin farklı 7-8 köyünü ve Kırıkkale’nin merkez mahallelerini ziyaret eden MHP’li Öztürk, buralarda hemşehrilerinin sıkıntı ve taleplerini dinlemenin yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisini ve Cumhur İttifakını anlatıyor.
Cumhur İttifakı, tüm menfaatlerden arınmış, yalnızca ülke ve millet menfaatleri üzerine kurulmuş bir ittifaktır.
— Halil ÖZTÜRK (@Avkthalilozturk) November 12, 2022
Haziran 2023’te,
Cumhurbaşkanlığı seçiminde bir oy Tayyip Bey’e,
Milletvekilliği seçiminde bir oy MHP’ye…#BirOyTayyipBeye#BirOyDevletBeye 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 pic.twitter.com/0JHsVdRGrz
Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye’mizde huzurun ve güvenin teminatıdır.#BizimSevdamızMakamDeğilVatandır#BirOyTayyipBeye#BirOyDevletBeye 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 pic.twitter.com/VFLAxcT5zr
— Halil ÖZTÜRK (@Avkthalilozturk) November 12, 2022
Milliyetçi Hareket Partisi, basit bir siyasi parti değil, en zor zamanlarda tüm varlığını taşın altına koyabilen, Türkiye’nin bela paratoneri bir sosyal yapıdır.#CumhurİttifakıMilletAklı#BirOyTayyipBeye#BirOyDevletBeye 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 pic.twitter.com/LV4kzWjxtr
— Halil ÖZTÜRK (@Avkthalilozturk) November 12, 2022
gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi