Halil Öztürk, Kırıkkale’de Hemşehrileriyle Buluşmaya Devam Ediyor
Gündem 71 Editörü • 5 Mart 2023 17:40
Halil Öztürk, Kırıkkale’de Hemşehrileriyle Buluşmaya Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, seçildiği ilk günden beri hemşehrilerinin derdini yerinde dinleyip anında çözüm yoları üretebilmek için elinden geleni yapıyor.

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, adım adım arşınladığı Kırıkkale sokaklarında vatandaşın halini hatırını sorup sıkıntısı ya da talebi olan vatandaşların dertlerinin çözümü için her türlü çabayı gösteriyor.

Önceki gün Kırıkkale’de hemşehrileri ile buluşmasına devam eden MHP’li Öztürk Asrın Felaketi olarak nitelendirilen depremde hayatını kaybeden kişiler için Kur’an-ı Kerim ve dua programına katılarak Kırıkkaleli hemşehrilerine lokma dağıttı.

Programın ardından Kırıkkale sokaklarında hemşehrileri ile bir araya gelen Öztürk hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinledi.

Kırıkkale’de yaşlıları da ziyaret eden Öztürk, ziyaret sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Peygamber Efendimiz bir Hadis-i Şerifinde şöyle buyurmaktadır: “Herhangi bir genç, yaşlılığından dolayı bir ihtiyara hürmet ederse, Yüce Allah da yaşlandığında ona hürmet edecek kimseler halk eder.” Allah, ihtiyarlarımıza sağlık ve sıhhat, gençlerimize de hayırlı ve sağlıklı bir şekilde ihtiyarlamayı nasip etsin.” ifadelerine yer verdi.

Konu ile ilgili Halil Öztürk’ün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar;

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!