Halil Öztürk Kırıkkale’de Sokak Sokak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Anlatıyor
Gündem 71 Editörü • 23 Temmuz 2022 16:23
Halil Öztürk Kırıkkale’de Sokak Sokak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Anlatıyor

Adım adım, karış karış gezdiği Kırıkkale sokaklarında hemşehrilerine Milliyetçi Hareket Partisi olarak düşünce ve projelerini anlatan MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, her ortamda Cumhur İttifakının önemini ve Türkiye’nin bekası için gerekliliğini vurguluyor.

Öztürk sohbetlerinde, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı anlatıyor ve her bir vatandaşımıza Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de ifade ettikleri gibi, ‘Tayyip Bey’i tanıyınız, anlayınız ve herkese anlatınız’ diyoruz,” ifadelerine yer veriyor.

TÜM KIRIKKALE’Yİ CUMHUR İTTİFAKI ETRAFINDA KENETLENMEYE DAVET EDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, TBMM’nin tatil olmasını fırsat bilerek yağmur yaş, sıcak soğuk, gece gündüz demeden Kırıkkale sokaklarını karış karış gezmeye devam ediyor. Her ortamda, kudretli devlet inşası için gerekli demokratik adımların ve atılımların süratle hayata geçirilmesi adına Milliyetçi Hareket Partisinin üzerine düşen görevi tam ve eksiksiz yerine getirdiğini ve getirmeye devam edeceğini vurgulayan Öztürk, “Bizler de Kırıkkale Milletvekili olarak hem Cumhur İttifakını koruyup gözeteceğiz hem de Kırıkkale’mizin kalkınması ve refahı için mücadelemizi sürdüreceğiz. Hep söylediğimiz gibi amacımız, derdimiz Kırıkkale’nin çehresinin değişmesi, bugünden yarına çok daha güzel bir kent haline gelmesidir. Derdi millet olanın gayesi hizmettir. Sevdası vatan olanın sedası devlettir,” diyerek, tüm Kırıkkale’yi Cumhur İttifakı etrafında kenetlenmeye davet ediyor. 

MHP MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK, KIRIKKALE’Yİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte, MHP Genel Merkezindeki işlerinin haricindeki tüm vaktini Kırıkkale´de geçirirken, sokak sokak esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek, istek ve taleplerini dinliyor. Her fırsatta Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı anlatan Öztürk’ü adeta seçim çalışması yapar gibi sokaklarda gören Kırıkkale halkı şaşkınlığını gizleyemezken, siyasetçilerin büyük çoğunluğunda görmedikleri bu davranış karşısında bir yandan şaşkınlıklarını, diğer yandan da mutluluklarını itiraf ediyorlar.

OLUMLU TEPKİLER ALIYOR

Sokak ve esnaf ziyaretleri sırasında, Öztürk´ü karşısında gören bir vatandaşın, “Seçim öncesi vaatlerinizi duymuştum. Aslında size oy vermedim ama bu vaatlerinizden birçoğunu, özellikle de Kırıkkale halkıyla daima iç içe olma sözünüzü her daim samimiyetle gerçekleştireceğinize ihtimal vermemiştim. Çünkü siyasetçilerde bu tür davranışlara çok alışık değiliz. Helal olsun size. Şu an gönlümü kazandınız. 2023’te oyumu kazanacağınızdan hiç şüpheniz olmasın” şeklindeki olumlu tepkisi Öztürk´ü çok mutlu etti.

ARKASINDA DURAMAYACAĞIM HİÇBİR SÖZÜ VERMEM

Arkasında duramayacağı hiçbir sözü vermediğini belirten Halil Öztürk ise, “Bugüne kadar yalan söylemedim, söylemem de. Eğer bir işi yapamayacaksam, iş mümkün değilse karşımdaki kişiye umut tacirliği yapmam. Hiçbir insan kendisine söylenen bir yalanı unutmaz. Seçim öncesi de vurguladığımız gibi bizler yapabileceklerimiz sözünü verdik, o sözlerin başında da samimiyet geliyor. Her zaman samimi oldum, olmaya da devam edeceğim” şeklinde konuştu.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!