Halil Öztürk Kırıkkale’de Ziyaretlerde Bulundu
Gündem 71 Editörü • 20 Kasım 2020 21:40
Halil Öztürk Kırıkkale’de Ziyaretlerde Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, yaz kış demeden Kırıkkale’yi adım adım dolaşarak Kırıkkaleliler ile bir araya geliyor.

BU SOĞUK GÜNDE BİZLERİ BAĞRINA BASAN HEMŞEHRİLERİMİN SICACIK, SAMİMİ VE YÜREKTEN SELAMLAMALARINDAN ZİYADESİYLE MUTLU OLDUM

“Kırıkkale’min sokaklarında hemşehrilerinin dertlerini dinleyip onlarla kucaklaşan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, “Bu soğuk günde, bizleri bağrına basan hemşehrilerimin sıcacık, samimi ve yürekten selamlamalarından ziyadesiyle mutlu oldum. Ben de kıymetli hemşehrilerime, mutlu ve sağlıklı günler dilerim.” ifadelerine yer verdi.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

MHP’li Öztürk ziyaretlerine ilk olarak, Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Teşkilatı’nı ziyaret ederek başladı. Burada yeniden il başkanı seçilen Erdal Baloğlu ve il yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Merkez İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Öztürk, yeniden merkez ilçe başkanı seçilen Murat Abalı ve merkez ilçe yönetimi ile Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Melike Boran İsmailoğulları’nı ve yönetimini ziyaret eden Halil Öztürk hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

DERDİMİZ SEVDAMIZ KIRIKKALEMİZ

İl Genel Meclis Başkanlığı’nı ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk burada İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara ve meclis üyeleri ile Kırıkkale’ye yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NİN “ÜRETKEN BELEDİYECİLİK” ANLAYIŞI BİZLERE GURUR VERİYOR

Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu’nun girişimleri sonucu kurulan Belediye Tanzim Satış Mağazasını ziyaret eden Halil Öztürk, alışveriş yapan vatandaşlarla hasbihal etti.

TÜM ÇABALAR KIRIKKALE’YE DAHA GÜZEL GÜNLER İÇİN

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan Haluk Karahan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan MHP’li Öztürk, Kırıkkale’nin sorunları ve yapılacak yatırımlar konusunda istişarelerde bulundular.

KAMU ÇALIŞANLARININ VEFAKÂRLIĞINI HEPİMİZ YAKINDAN BİLİYORUZ

Türkiye Kamu Sen Kırıkkale İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Şube Başkanı A. Yücel Karabacak ve yönetimini ziyaret eden. MHP’li Öztürk, “Kamu çalışanlarımızın vefakârlığını hepimiz yakından biliyoruz, misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.” dedi. Sivil Sağlık Eğitim ve İlkyardım Arama Kurtarma Derneği’ni de ziyaret eden Halil Öztürk Genel Başkan Bülent Bozkurt ve yönetimiyle ilkyardımın önemi üzerine uzunca bir sohbet gerçekleştirdiler.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!