Halil Öztürk’ten Kurban Bayramı Mesajı
Gündem 71 Editörü • 8 Temmuz 2022 14:08
Halil Öztürk’ten Kurban Bayramı Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

MHP’li Öztürk, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Başta şehit aileleri ve gaziler olmak üzere, tüm Kırıkkaleli hemşehrilerimin ve Türk-İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlarım” dedi.

BAYRAMLAR, MİLLETİMİZİN BİRBİRİNE YAKINLAŞTIĞI GÜNLERDİR

Bayramların milletimizin birbirine yakınlaştığı, kırgınlıkların ve küskünlüklerin bir kenara atılarak kenetlenme günleri olduğuna dikkat çeken MHP Kırıkkale Milletvekili Öztürk, şunları kaydetti: “Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da ziyaretlerimizi gerçekleştirebilecek, sevdiklerimizle bayramlaşmanın güzelliğini yaşayabileceğiz.”

BİRLİK OLURSAK HER İŞİN ÜSTESİNDEN GELİRİZ

“İmkânı olanların kesmiş oldukları kurbanlar, imkânı olmayan ya da kısıtlı olanlarla paylaşılacak, bir olmanın, bir olunca daha da diri olmanın, millet olmanın, kardeş olmanın hazzı daha da derinden hissedilecektir. Kimse unutmasın, Türk Milletinin birlik ve beraberlik içerisinde olması halinde başaramayacağı hiçbir şey, üstesinden gelemeyeceği hiçbir güçlük yoktur.”

HEP BİRLİKTE NİCE BAYRAMLARA…

“Zira bayramlar, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup kardeşçe kucaklaştıran, milli birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulandığı müstesna günlerdir. Bu vesileyle Kurban Bayramı’nın, ülkemize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle kesilen kurbanların ve yapılan duaların kabulünü Yüce Allah’tan diliyor, herkese aileleriyle birlikte daha nice bayramlar temenni ediyorum.”

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!