Halil Öztürk’ten Mevlid Kandili Mesajı
Gündem 71 Editörü • 7 Ekim 2022 14:11
Halil Öztürk’ten Mevlid Kandili Mesajı
Kırıkkale Haber

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Mevlid Kandili nedeniyle TBMM’de bir açıklama yaparak, “Bu mübarek gecenin tüm İslam Âlemi ve Ülkemize hayırlar, esenlikler ve bereket getirmesini can-ı gönülden diliyorum.” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE TÜRKİYE’NİN GÜÇLÜ YARINLARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

MHP’li Öztürk TBMM’deki açıklamasında birlik ve beraberliğin önemine değinerek; “Rahmet ve güzel ahlak timsali, âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in dünyaya teşriflerinin yıldönümü olan “Mevlid Kandili”ni idrak etmenin milletçe huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek gecenin ülkemizde birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olacağına inanıyorum. 

Mevlid Kandili vesilesiyle yapacağımız tüm dualar, vatanımızın ve milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, dünya üzerinde artan vahşet ve zulmün sona ermesine, Türk-İslam coğrafyasının kardeşlik ve huzur içerisinde yaşamasına vesile olsun. 

Her daim Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in bizlere miras bıraktığı değerler çerçevesinde Milletçe Ülkemizin güçlü geleceği için samimi çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerimle Mevlid Kandili’nin; vatanımızın huzur ve mutluluğuna, Aziz Milletimizin birlik ve beraberliğine, bütün insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyor, Kırıkkaleli hemşerilerimizin ve tüm İslam Alemi’nin Mevlid Kandili’ni kutluyorum.” dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!