Halil Öztürk’ün Tek Bir Amacı Var!
Gündem 71 Editörü • 16 Mayıs 2020 14:16
Halil Öztürk’ün Tek Bir Amacı Var!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk’ün tek bir amacı var!

Kırıkkale için varını yoğunu ortaya koyan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, tek amacı olarak gece gündüz demeden şehrin geleceği için var gücüyle çalışıyor. Bazen tek başına, bazen ekibiyle Kırıkkaleli hemşehrileri için çalışmalarına devam ediyor.

KIRIKKALE’NİN DERTLERİYLE DERTLENİYOR

halil-ozturk Halil Öztürk'ün Tek Bir Amacı Var!

“Kırıkkale varsa ben varım” sözünü ağzından düşürmeyen Öztürk, yaşlılar ve engellileri de hiç bir zaman unutmuyor. Zaman zaman ziyaretlerle bunu gösteriyor. Kırıkkale’ye gelişini insanlar bazen duyuyor, bazen duymuyor. Çünkü yaptığı bazı işlerin hayır üzerine kurulduğunu ve kimsenin bilmesini istemiyor. Kısa zamanda bir arada çay yudumlayarak, dertleşeceği günlere kısa zamanda ulaşmak isteyen Öztürk, üzerinden geçtiğimiz koronavirüs salgını nedeniyle Kırıkkaleli hemşehrilerinin daha dikkatli olması konusunda da sık sık uyarılarda bulunuyor.

ESNAFLAR VE ÇİFTÇİLER ÖZTÜRK İÇİN ÖNEMLİ

iftçiler-foto Halil Öztürk'ün Tek Bir Amacı Var!

Korona virüs salgını sürecinde gıda ve üretim zincirinin ne denli önemli olduğunun bir kez daha ortaya çıktığını ifade eden Öztürk, çiftçilerle ilgili; “Çiftçimiz, köylümüz ve üreticimiz fedakârlık gösterip, üretmese vatandaşlarımız, bazı diğer ülkelerde olduğu gibi Allah göstermesin yiyecek ürünü bulmakta zorlanacaklardı. Salgında çoğu insanımızın önceliği ürün tedarik olmuştur. Bu dönemde çiftçimizin, köylümüzün verdiği emek bir kez daha ortaya çıkmıştır. Çiftçi ve köylümüz; vatandaşlarımız ‘Evde kal’sın diye korona morona dinlemeden tarlalarında üretmeye devam etmiştir.” ifadeleri ile ve yine koronavirüs salgınının esnafı daha fazla etkilediğini belirterek “Günlerdir kapalı kalan küçük esnafımızın; ödenemeyen kiraları, elektrik, su, doğalgaz faturaları, çek ve senetleri üzerlerinde büyük bir yük durumundadır. Oysa esnafımızın bu borçları ödeyecek takati yoktur. Bu nedenle esnafımızın kamuya olan tüm borçları önümüzdeki yıla ertelenebilmeli veya yapılandırılmalıdır.” ifadeleriyle çiftçi ve esnafın her zaman destekçisi oluyor.

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNİN SORUNLARIYLA BİZZAT İLGİLENİYOR

40143558_2291959117487887_2823556013431455744_o Halil Öztürk'ün Tek Bir Amacı Var!

MHP’li Öztürk, şehit ve gazi ailelerini her zaman ayrı bir yerde tutuyor ve bizzat sorunlarıyla kendisi ilgileniyor. Öyle ki verdiği kanun teklifleri ile şehit ve gazi ailelerinin sorunlarını mecliste dile getiriyor. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesine yaptığı ziyaretler ve hediyeler ile her fırsatta şehit ve gazi ailelerinin yanında yer alıyor.

GENÇLER OLMAZ İSE GELECEK OLMAZ

71116445_10216478088957791_1418210991551807488_n Halil Öztürk'ün Tek Bir Amacı Var!

Öztürk, “Gençler olmaz ise gelecek olmaz” diyerek gençliğe önem verdiğini kat ve kat gösteriyor. Kırıkkale’nin adını duyurarak yatırım gelmesi için görüşmelerine devam ederek Kırıkkale için elini her zaman taşın altına koyuyor. Özellikle gençlere iş imkanı sağlamak için üst kademe bürokrasi ile görüşmeler yaparak Kırıkkale gençliğini biran önce ekmek kapısı kazanması için büyük çaba sarfediyor. Gençlerin ilgisini çeken MHP’li Öztürk’ün yaptığı icraatlar Kırıkkale ‘de büyük yankı buluyor.

ÖZTÜRK BÖLGECİLİK NEDİR BİLMİYOR

47259426_2272922469696491_7513392934654312448_n Halil Öztürk'ün Tek Bir Amacı Var!

Kırıkkale’de her kesimden hemşehrisinin sorununu çözmeye çalışan Öztürk, bölgecilik nedir bilmiyor. Bölgeciliğe sert bir tavır takınarak yaptığı hizmetler ile de bölgecilik yapanlara en iyi şekilde cevap veriyor. Halk için halk ile birlikte olan Öztürk, gece ve gündüz demeden vatandaşların dertlerine derman olmaya çalışıyor. Kırıkkale ilçelerine yaptığı ziyaretlerde sıkça “O belediye bizim şu belediye şu partinin” sözlerini ağzına almıyor. “Kırıkkale hepimizin” sözünü işliyor.

Bizlerde Gündem 71 ve Kırıkkale Son Haber ailesi olarak çalışkan vekilimiz Halil Öztürk’e görevinde başarılar diliyoruz.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!