Harfli Kolye
Gündem 71 Editörü • 25 Haziran 2022 01:14
Harfli Kolye
Kırıkkale Haber

Bu harfli kolye, her zaman yanınızda, sonsuza kadar hafızanızda tutabileceğiniz, seçtiğiniz harfi içerir! Sevdiklerinize olan sevginizi ve şefkatinizi tanımlayan altın kaplama metalden güzel bir şekilde hazırlanmış harflere sahiptirler! Yani bu tarz kolyeler sevdikleriniz için özel günlerinde mükemmel bir hediyedir.

Harfli kolye, tercih ettiğiniz herhangi bir harfle kişiselleştirilebildiği için en popüler tasarımlarımızdan biridir. Harf kolyeler farklı özelliklerle desteklendiklerinden, aradığınız stil ne olursa olsun, kısa bir süre içerisinde bulabilirsiniz. Son zamanlarda harfli kolyeler hediyeleri veya kişisel tarzınızı göstermek istediğiniz her durumlar için de mükemmeldir.

Harfli kolyeler genellikle iki farklı şekilde tasarlanmaktadır. İki çeşit altın kolye arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar tek parça ve içi boş olarak tasarlanan modellerdir. Katı zincirler genellikle içi boş zincirlerden daha ağırdır. Çünkü zincirdeki halkalar arasındaki boşluktan daha fazla metal içerirler. İçi boş zincirler katı zincirlerden daha hafiftir. Çünkü inç başına daha az bağlantı içerirler ve ağırlıklarının çoğu zincirin her iki ucuna takılan kolye uçlarından gelmektedir. https://www.emajewellery.com.tr/altin-harf-kolye sayfasında tam da aradığınız ürünleri alabilirsiniz.