Harun Ulusoy’dan Kırıkkale’ye Yeni Müjdeler
Gündem 71 Editörü • 6 Mart 2024 21:44
Harun Ulusoy’dan Kırıkkale’ye Yeni Müjdeler

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, 31 Mart’ta yapılacak olan seçim çalışmalarına devam ederken yeni projelerinin de tanıtımından söz etti.

KIRIKKALE BELEDİYESİ ENGELSİZ YAŞAM TESİSLERİ

Engelsiz yaşam tesisleri projesinden bahseden Ulusoy, “Belediye Sosyal tesisi büyük şehir parkına cephe vaziyette 3000 m² alan üzerinde 4 katlı 1000 m² oturum alanlı toplam 4000 m² inşaat alanlı projemiz içerisinde kreş, misafirhane, lokanta, kafeterya, düğün salonu, gençler için okuma alanları, masa tenisi, satranç, bowling, kültür ve sanat atölyeleri ve etüt merkezinin bulunması planlanmaktadır. Tesis engelli vatandaşlarımızın hiçbir yardıma gerek kalmaksızın kullanabileceği şekilde dizayn edilecektir. Tesisimizde ücretsiz wifi, çay ve ikramların bulunması planlanmaktadır.” İfadelerini kullandı.

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE DEMOKRASİ MEYDANI VE ESKİ VALİLİK ALANINDA OTOPARK VE KÜLTÜR MERKEZİ PROJESİ

Engelsiz yaşam tesisleri projesinden sonra 15 Temmuz şehitleri projesi hakkında da açıklama yapan Ulusoy, “Cumhuriyet Meydanı ile Kültür Merkezi yanındaki açık otopark alanı birleştirilerek, 18.000 m² alanda, bodrum katta 14.000 m² alanlı katlı 750 araçlık otopark ve içerisinde toplantı salonları, sinema salonları, çok amaçlı salonlar, kulis ve dinlenme odaları, fuaye ve sergi alanı, kafeterya ve satış birimleri, sergi, balo, kokteyl ve seminer salonları, idari birimler, kütüphane ve çalışma odaları (sanat, resim, müzik odaları) konferans salonları, vb. mahallerden oluşan 4500 m² oturum alanlı 4 katlı kültür merkezi yapılması düşünüyoruz.” dedi.

harun-ulusoy-kirikkale-mujdeler-4 Harun Ulusoy'dan Kırıkkale'ye Yeni Müjdeler
harun-ulusoy-kirikkale-mujdeler-3 Harun Ulusoy'dan Kırıkkale'ye Yeni Müjdeler
harun-ulusoy-kirikkale-mujdeler-2 Harun Ulusoy'dan Kırıkkale'ye Yeni Müjdeler
harun-ulusoy-kirikkale-mujdeler-5 Harun Ulusoy'dan Kırıkkale'ye Yeni Müjdeler
harun-ulusoy-kirikkale-mujdeler-6 Harun Ulusoy'dan Kırıkkale'ye Yeni Müjdeler
harun-ulusoy-kirikkale-mujdeler-7 Harun Ulusoy'dan Kırıkkale'ye Yeni Müjdeler

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!