Hindistan Cevizi Yağı
Gündem 71 Editörü • 26 Haziran 2021 23:51
Hindistan Cevizi Yağı

Cildimiz gün içinde birçok etkileşime girer bunların arasında toz, kir, nem ve fazla güneş ışığı yer almaktadır. Tüm bu faktörlerle karşı karşıya kalan cildimiz gün içinde parlaklığını kaybeder ve soluk bir tene sahip oluruz. Bu sebeple dışarıdan müdahalelerle cildimizi güzelleştirmek isteriz. Son zamanlarda sıkça duyduğumuz doğal içerikli yağlar bunun için idealdir.

İster maske yaparak istersek cildimize masaj yaparak uygulayabileceğimiz Hindistan cevizi yağı doğal içeriliklerle oluşturulmaktadır. Hiçbir zararı ya da yan etkisi olmayan bu yağı diğer doğal içeriklerle birleştirerek peeling olarak da uygulayabiliriz.

Hindistan Cevizi Yağının Saça Faydaları

Cildimize güvenerek kullandığımız Hindistan cevizi yağı aynı zamanda saçımıza da uyguladığımızda güzel bir sonuç alabileceğimiz bir üründür. Doğal yağı saç diplerimize masaj yaparak uyguladığımız ve saçımızı iyice sardığımızda saç dökülmesinde etkili bir faydası olduğu gözlemlenmiştir.

Nem kaybeden saçlarımız zamanla sönükleşir ve dışarıdan aldığı etkenler ile dökülmesi hızlanır. Özellikle kirlenen hava ile saçın teması sonucunda çoğu kadının en büyük problemi haline gelmiştir. Aynı problemi erkeklerin de yaşadığı aşikardır. Birçok derde deva olan doğal yağı https://www.mindivan.com.tr/kategori/hindistan-cevizi-yagi adresinden bulabilirsiniz.