Hisar Kampanyaları Başladı
Gündem 71 Editörü • 1 Temmuz 2020 15:02
Hisar Kampanyaları Başladı

Sofralarına zarif ve estetik bir dokunuş yapmak isteyenler için Hisar kampanyaları başladı! Yemek takımlarından çay setleri ve tepsilere kadar geniş bir yelpazede sunulan kampanyalar sonucunda çok daha şık ve kullanışlı sofralar kurabilirsiniz. Gerek kendi aileniz gerekse özel davetlileriniz için kullanabileceğiniz ürünler, özenli işçilikleri ve modern tasarımları ile birlikte göz dolduruyorlar.

Yemek Takımlarında Özel Kampanyalar

 

Zengin sofralar kurmak için en önemli detaylar olan yemek takımları için sunulan özel kampanya fırsatları sayesinde sofralarınıza özel dokunuşlar yapabilirsiniz. 6 kişilik yemek takımları ve 12 kişilik yemek takımları için sağlanan kampanyalar, hem daha az hem de daha kalabalık sofraların ihtiyaçlarına en uygun parçalardan oluşuyorlar. Tabaklardan servisliklere, sosluklardan fincanlara kadar çok geniş bir içeriğe sahip olan yemek takımları böylelikle sofraların daha dolu ve lezzetli geçmesine yardımcı oluyorlar. Aynı zamanda şık ve modern tasarımları ile birlikte estetik değeri fazla olan ürünlerde, Hisar’a özel fırsatlar dahilinde kolayca sahip olabilirsiniz.

Çay vakitlerinin vazgeçilmezi olan çay setleri için de uygulanan özel kampanyalar çay keyfinizin çok daha fazla olmasına olanak tanıyor. Sadece özel davetler için değil kahvaltı sofralarının, akşam keyiflerinin vazgeçilmezi olan çay setleri, çay içmenin keyfini ve tadını en iyi şekilde yaşatmak için özenli ürünlerden meydana geliyor. İçinde çay keyfine dair her şey bulunan setler, özel kampanyalar ile birleştiğinde eşsiz bir kolaylık sunuluyor.

Şıklık ve Kullanışlılık Bir Arada

Çay ya da kahveleriniz başta olmak üzere ikramda bulunmak istediğiniz pek çok lezzetli misafirlerinize özenli bir şekilde sunmanızı sağlayacak ya da kurumsal yerlerde daha fazla şık bir hava katacak olan tepsiler özel kampanyaları sayesinde çok daha kolay bir şekilde ihtiyacınızı gideriyor. Dayanıklı yapıları, çizilmez yüzeyleri, ergonomik tasarımları gibi özellikler ile öne çıkan ürünler, bu sayede zarafeti ve kullanışlı olmayı bir arada tutarak, özel bir kullanım imkânı yaratıyorlar. Her mutfağa ayrı bir hava katacak ve şıklığınızdan hiçbir zaman taviz vermemenize neden olacak tepsilere Hisar tarafından sunulan özel kampanyalar neticesinde sahip olmak çok daha kolay!