İçişleri Bakan Yardımcısı Kırıkkale’de Ziyaretlerde Bulundu
Gündem 71 Editörü • 29 Haziran 2023 21:21
İçişleri Bakan Yardımcısı Kırıkkale’de Ziyaretlerde Bulundu

İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu, Kırıkkale’de bazı ziyaretlerde bulundu.

Yapılan ziyaretlerle ilgili Kırıkkale Valiliği tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize teşrif eden İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Münir Karaloğlu, Vali Bülent Tekbıyıkoğlu’nu makamında ziyaret etti. Valilik Şeref Defteri’nin imzalanmasının ardından Vali Tekbıyıkoğlu, Bakan Yardımcısı Sayın Karaloğlu’na ilimiz ile ilgili genel konular hakkında bilgiler verdi. Günün anısına değerli halk ozanımız Hacı Taşan’ın eserlerinin yer aldığı plak ve pikap hediye edildi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Münir Karaloğlu, Kırıkkale programı çerçevesinde Valimiz Bülent Tekbıyıkoğlu ile birlikte 112 Acil Çağrı Merkezi ile Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’ni (GAMER) ziyaret etti. Yetkili personelden yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında detaylı bilgi alan ve incelemelerde bulunan Sayın Karaloğlu personellerin bayramlarını tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Münir Karaloğlu ve eşi hanımefendi Sevim Karaloğlu ile Valimiz Bülent Tekbıyıkoğlu ve eşi hanımefendi Arzu Tekbıyıkoğlu; Şehit J.Uzm.Çvş. Ayberk Soyutemiz’in kıymetli ailesini ziyaret etti. Ziyaretinde, şehitlerimizin bizlere emaneti olan göz nuru ailemizin bireyleri ile yakından ilgilenen ve her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Sayın Karaloğlu, şehit ailemizin Kurban Bayramını tebrik etti.

İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Münir Karaloğlu, Vali Bülent Tekbıyıkoğlu ile birlikte İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti. Şeref defterlerinin imzalanmasının akabinde ilimizde yürütülen genel güvenlik ve asayiş hizmetleri hakkında bilgi alan Sayın Karaloğlu, görevli personellerin bayramlarını tebrik ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!