İkinci Kez Corona Olan Ayaz Özdemir Sevenlerini Korkuttu
Gündem 71 Editörü • 20 Nisan 2022 01:52
İkinci Kez Corona Olan Ayaz Özdemir Sevenlerini Korkuttu

Model Ayaz Özdemir, ikinci kez Corona virüsüne yakalandı. Sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ayaz, “Virüs bu sefer ciddi anlamda sarstı. Lütfen maskelerinizi çıkarmayın ve tedbirli olun” dedi.

Model, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Virüs etkisini kaybetti ve artık çok da fazla önleme gerek yok’ gibi bir algı oluştu maalesef.

Lütfen maskenizden uzaklaşmayın ve olabildiğince tedbirli olmaya devam edin.

Toparlıyorum, en kısa zamanda görüşmek üzere. Sevgiler..

Model Ayaz Özdemir Kimdir?

1998 İstanbul doğumlu, 4 Senedir Modellik Yapan Best Model Çekimlerinde Bulunan Ayaz Özdemir Üsküdar Özel Tercih Koleji Mezunu olan sosyal medya fenomeni olan Ayaz Özdemir özellikle İnstagram’da uluslararası birçok kişiyle iletişim halinde olup, sosyal medyada moda üzerine, oldukça başarılı çalışmalara imza attı. Ayaz Özdemir’in kendi ağzından yaptığı işleri sıraladı. Ayaz Özdemir Kimdir? Ayaz Özdemir Kaç Yaşında ? Ayaz Özdemir Hayatı?

Bir süredir ekranlardan uzak olan model Ayaz Özdemir, Nişantaşı’nda görüntülendi. Yeni bir proje için ajansıyla görüşmeye geldiğini söyleyen Ayaz’ın, 2023 yılında ekranlara döneceği iddia edildi.

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla biraz ezber bozan biraz kendi limitlerimizi zorlayacak ve yükseltecek çalışmaların içerisinde olmak beni heyecanlandırıyor. Model Ayaz Özdemir Sevdiğim türde müzik yapıyorum ve aynı zamanda sosyal medyaya zaman ayırmayı seviyorum. İnsanların ilgi odağında olmak beni mutlu ediyor ifadelerini kullanan Ayaz Özdemir bir tekli üzerinde çalışıyorum.

En çok merak edilen iki konudan birisi olarak Fenomen Ayaz Özdemir, yengeç burcudur ayrıca 179 cm boyunda ve 55 kilogram ağırlığı ile oldukça fit bir vücuda sahiptir. Eğitim hayatına baktığımızda ise 2017 yılında Üsküdar Tercih Koleji’nden mezun olmuştur.