İngilizce Mülakat
Gündem 71 Editörü • 16 Aralık 2022 17:12
İngilizce Mülakat
Kırıkkale Haber

İngilizce mülakat yapılacak olan bir kişinin hangi konularda yeterli hangi konularda ise eksik olduğunu anlamak için tüm detaylara dikkat etmek gerekir. Özellikle iş hayatında bu konu iş verenler için hayati bir önem taşıyabilir. Bu sebeple IM İngilizce mülakat olarak verdiğimiz hizmetlerimizde adayların her konusunda tam olarak incelenmeleri ve durumlarının net olarak belirlenmeleri öncelikli hedefimizdir. Başvurdukları pozisyon için farklı seviyelerde İngilizce bilgilerine sahip olmaları gereken bu kişiler uzman personellerimiz tarafından dil bilgisi, okuma veya yazma gibi sınavlara tabi tutulurlar. Bu sayede iş verenler en doğru seçimi yaparak aradıkları kişileri kolay bir şekilde bulabilirler.

Bir iş veren iş başvurusu için gelen kişilerden farklı seviyelerde İngilizce bilgilerine sahip olmalarını bekleyebilir. Ancak bunu denemek veya anlayabilmek için yeterli bilgiye veya imkâna sahip olamayabilir. Firmamız bu konuda iş verenlerinde yardımına koşarak diledikleri takdirde bu kişilerin İngilizce seviyelerini her anlamda belirleyebilmektedir. Firmamız iş verenlerden aldığı taleplerden sonra adaylara farklı şekillerde bazı sınavlar uygulamaktadır. Online olarak uygulanan bu sınavlar okuma, yazma, dinleme ve dil bilgisi olmak üzere 4 ana kritere göre yapılmaktadır. Uzman kişiler tarafından yapılan ve değerlendirilen bu sınavlarımız dünya standartlarında belirlenen bir düzene ve esaslara göre yapılır. Bu sayede İngilizce mülakat işlemlerinden sonra o adayın durumu kesin olarak belirlenir. İş verenler ise kendileri ile paylaşılan sonuçlara göre seçimlerini yaparlar.

İngilizce Mülakat Konusunda Güvenilir Adres

Hem işletmelerini hem de hizmetlerini uluslararası boyuta taşımak isteyen kişiler için bünyelerinde çalışan personellerin yetkinlikleri de çok önemlidir. Özellikle farklı ülkelerden insanlar ile veya firmalar ile kurulacak ilişkilerin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için mutlaka İngilizce konusunda yeterli kişilerden oluşan bir kadro kurmak gerekir. Bu da yapılan iş başvurularında adayların büyük bir titizlik ile incelenmelerini ve aynı zamanda yetkinliklerinin tam olarak belirlenmesini gerektirir. Dolayısı ile bu gibi durumlarda yapılacak İngilizce mülakat işlemleri çok önemli bir hale gelmektedir. Bu sebeple iş verenler iş başvurusu yapan kişilerin İngilizce bilgilerini tam olarak belirlemek istediklerinde mutlaka IM İngilizce mülakat gibi bu işin öncüsü olan iş ortakları ile birlikte hareket etmelidirler.

Ortalama 65 ile 90 dakika arasında süren sınavlardan sonra adayların değerlendirmelerini tam olarak yapabilen firmamız bu sayede iş verenlerin aday başvurularını doğru bir şekilde değerlendirilmelerini sağlar. Bugüne kadar farklı sektörlerden birçok kişiye yardımcı olan firmamız işletmelerin farklı pozisyonlar için istenen özelliklere sahip olan personeller kazanmalarını sağlamıştır. İngilizce mülakat işlemlerini kendileri yapmak yerine bu konuda uzman desteği almak isteyen kişiler her zaman bizimle iletişime geçerek kadrolarını en seçkin kişilerden oluşturabilirler. IM İngilizce mülakat olarak size de iş yerlerinize alacağınız personeller hakkında İngilizce mülakat konusunda yardımcı olabilir ve işletmenizi büyütmenize yardımcı olabiliriz.