Instagram Canlı Yayından Atma Nasıl Yapılır?
Gündem 71 Editörü • 21 Ekim 2020 05:13
Instagram Canlı Yayından Atma Nasıl Yapılır?

Instagram canlı yayından atma ya da instagram canlı yayından engelleme ve çıkarma nasıl yapılır bu haber içeriğinde sizler için derledik.

Instagram canlı yayından atma nasıl yapılır birçok instagram kullanıcısı tarafından araştırılan bir soru olmasına rağmen kolay bir işlem sırasını izleyerek bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayından Atma Nasıl Yapılır?

instagram-canli-yayindan-atma-engelleme Instagram Canlı Yayından Atma Nasıl Yapılır?
  1. Profilimize girip sağ üst köşede bulunan “üç nokta” işaretini tıklayın.
  2. Burada hesap ayarlarının altında bulunan “hikaye ayarları” sekmesine girin.
  3. Hikaye ayarları sekmesinde “hikayeni ve canlı videolarını belirli kişilerden gizle” alanına instagram canlı yayınımızı görmesini istemediğimiz kişilerin profil isimlerini yazarak engelleyin.

Instagram canlı yayınımızı görmemesi için engellediğimiz kişiler aynı zamanda hikayelerimizi de göremiyor. Yani hem instagram canlı yayından hemde instagram hikayelerden kişi engelleme işlemini aynı anda yapmış oluyoruz.

Instagram Canlı Yayın Sohbet Gizleme

Instagram canlı yayınlarında bazen çok fazla kullanıcı yayını izlemekte, yorumlar, emojiler, kalpler havada uçuşmaktadır. Bu gibi yorumlardan canlı yayını doğru dürüst izleyemiyorsanız; instagram’da canlı yayın izlerken yorumları (sohbet alanı) gizleyebilirsiniz. Bunu yapmak için ekranın boş bir yerine bir kere dokunmanız yeterlidir. Böylece instagram canlı yayın yorumları kapanacak (gizlenecek) ve görünmeyecektir.

Gündem 71 Teknoloji