Instagram Çöktü Mü? Instagram’da Sorun! #instagramdown
Gündem 71 Editörü • 2 Eylül 2021 15:32
Instagram Çöktü Mü? Instagram’da Sorun! #instagramdown

Instagram çöktü mü? 2 Eylül Instagram çöktü mü neden açılmıyor? Instagram neden açılmıyor sorusunun cevabı arama motorlarında sorgulanıyor. Instagram’a erişim sıkıntıları yaşandığı belirtilirken sosyal medya kullanıcıları Instagram çöktü mü sorusunun cevabını araştırıyor.

“Instagram çöktü mü” sorusu son dakikaların en merak edilen konuların başında geliyor. Instagram hikayelerine erişemeyen çok sayıda kişi Instagram sorunuyla karşılaşıyor. Instagram Hikayelerine yeni resimler veya videolar yüklemeye çalışan kullanıcılar, “Bir şeyler ters gitti, lütfen daha sonra tekrar deneyin” yazan bir hata mesajı alıyor.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ, HİKAYE YÜKLENMİYOR MU?

Milyonlarca Instagram kullanıcısı bu sabah sosyal paylaşım sitesine giriş yapamaz hale geldi. Kesinti, hem iPhone hem de Android uygulamasındaki kullanıcıları etkiledi. Yaşanan sorun nedeniyle “story” adı verilen hikayeleri ekleyememe dışında bazı kullanıcılar yeni fotoğraflar dahi yükleyemiyor. Bununla birlikte, şikayetlerin büyük çoğunluğunun, yalnızca 24 saat boyunca kullanılabilen fotoğraf ve videolardan oluşan geçici slayt gösterileri olan Instagram hikayeleri üzerinde odaklandığı görülüyor.

Instagram’da sayfaların güncellenmemesi sorunu devam ederken, erişim hatasına dair bir açıklama yapılmadı. Konu hakkında açıklamanın önümüzdeki saatlerde platform tarafından yapılması bekleniyor.

Gündem 71 Teknoloji