Instagram Story Hilesi
Gündem 71 Editörü • 22 Ekim 2020 09:53
Instagram Story Hilesi

Instagram story hilesi yada instagram hikaye hilesi nasıl yapılır? Nedir? gerçekte böyle bir hile var mı bu haber içeriğinde öğreneceksiniz.

Instagram son zamanlarda internet kullanıcıları arasında yoğun olarak kullanılan bir sosyal medya uygulaması olarak ilk sıralarda yer alıyor. Instagram stroy kullanımı olarak da oldukça popüler bir uygulama olmakla beraber birçok stroy filtresi barındırmaktadır.

Instagram Story Nedir?

Instagram story yada hikaye, paylaşılmasında 24 saat sonra kaybolan görüntü ve seslerden oluşan bir sosyal ağ paylaşım türüdür. Kullanım kolaylığı ve halk tarafından kabul görmesi, bu işlevi çok önemli bir araç haline getirmiştir. Hesabınızın takipçilerinin ve profilinize erişen tüm kişiler, yayınladığınız Instagram Hikayelerini görebilir.

Story Atmak Nedir?

Instagram uygulamanızı çalıştırdıktan sonra, ana sayfada sol üst köşede profil resminizin bulunduğu ve üzerinde küçük bir artı işaretinin olduğu yere basarak instagram story bölümüne geçmiş olursunuz. Sol ortada bulunan beyaz yuvarlak alana tıklayarak fotoğraf çekebilir veya uzun basarak 10 saniyelik veya daha kısa video kaydı yapabilirsiniz. Bu “Normal” çekim seçeneğidir. “Canlı” seçeneğinde sizi takip eden kullanıcılara yönelik canlı yayın yapabilirsiniz, “Boomerang” çok kısa çekilen bir video kaydını 5 saniye boyunca tekrarlı şekilde paylaşabilirsiniz, “Süperzoom” seçeneğiyle ses efektli zoom yapabileceğiniz 10 saniyelik videolar paylaşabilirsiniz, “Rewind” seçeneğiyle, çektiğiniz videonun geriye sarılımını 10 saniyelik videolar şeklinde paylaşabilirsiniz, “Eller Serbest” seçeneği ile telefonu daha rahat kullanmak adına, sadece bir kez basarak 10 saniye veya daha kısa videolar kaydetmenizi sağlamaktadır. Telefon hafızasında yani galeride kayıtlı, 24 saat içerisinde çektiğiniz fotoğraf yada videoyu paylaşmak isterseniz “Story” kısmına geçtikten sonra ekranı aşağıya doğru çekerek, son 24 saatte çekilmiş, eklenmiş video ve fotoğraflarınıza ulaşabilir, seçtiğinizi “ileri” diyerek paylaşabilirsiniz. 24 saat boyunca takipçilerinizle paylaşılacak bu story, süresi bittiğinde otomatik olarak silinecektir.

Instagram Hikaye İzlenme Hilesi

instagram-story-hile Instagram Story Hilesi

Son zamanlarda Instagram kullanıcıları arasında instagram hikaye izlenme hilesi şifresiz gibi sorular soruluyor. Sosyal platfromlar üzerinde yapılan hile aramaları gerçek olmamakla birlikte birçoğu kullanıcıyı yanıltmaktadır.

Instagram Hikaye Görüntülenme Hilesi

İnternet üzerinde instagram hikaye görüntülenme hilesi olarak birçok site ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi hile sitelerinin hiçbiri gerçek olmamakla birlikte yasal olarak hile yapmak yasaktır. Instagram story hilesi olarak satın aldığınız bir hile sitesindeki hile işlemi için yüksek miktarda para ödeyebilirsiniz. Bu işlemler sonucunda istediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz. Hile üzerine yapılan hiçbir işleme inanmamanızı tavsiye eder bu haber içeriğini okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Gündem 71 Teknoloji